• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35836

  سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از شکست تیمش مقابل گالاتاسرای تماشاگران این تیم ترکیه‌ای را ستود.

  به گزارش پارس ، به نقل از مهر، رئال مادرید سه شنبه شب در ورزشگاه" ترک تله کام" با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل گالاتاسرای تن به شکست داد اما با توجه به پیروزی ۳ بر صفر در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، با حساب مجموع ۵ بر ۳ راهی مرحله نیمه نهایی شد.

  " خوزه مورینیو" در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت: من وقت نداشتم عصبی شوم. در کنار زمین به هیچ وجه وقت این را نداشتم که آشفتگی را احساس کنم. می دانم گالاتاسرای تیم قدرتمندی است. آنها با ۱۱ نفر بازی نمی کردند بلکه با ۵۰ هزار هوادار باورنکردنی بازی می کردند. این برای ما دشوار بود و باید بگویم این تیم به شایستگی در این بازی برنده شد.

  وی این بخت را دارد که به عنوان نخستین مربی ای نام بگیرد که با سه تیم متفاوت به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا برسد. این مربی پرتغالی در سال ۲۰۰۴ با پورتو قهرمان شده و در سال ۲۰۱۰ هم اینتر را قهرمان کرده است.

  سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید افزود: چنانچه من رائول آلبیول را جلوی خط دفاعی تیم می داشتم اوضاع آرام می شد. در مسابقه ای اینچنین ما می توانستیم همه چیز را از دست بدهیم و چیزی هم به دست نیاوریم.

  مورینیو همچنین گفت: این مسابقه می‎ تواند برای آینده ما مفید باشد. در فوتبال شما نمی توانید هیچ شانس را از دست بدهید. گالاتاسرای اوضاع را برای ما دشوار کرد اما در واقع این خود ما بودیم که اوضاع را برای خودمان پیچیده کردیم. باید اطمینان داشته باشیم که می توانیم در طول ۹۰ دقیقه بازی انعطاف پذیر باشیم.

  بازی ترکیه رئال مادرید زمین سرمربی تیم فوتبال عنوان قهرمانی فوتبال لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی گالاتاسرای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها