• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35812

  در پایان مرحله سوم از رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو نوجوانان کشور، ۱۸ تکواندوکار موفق به کسب جواز حضور در ادامه اردوها را کسب کردند.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، این رقابتها روز سه شنبه با حضور ۲۷ تکواندوکار در سالن خانه تکواندو برگزار شد که در نهایت با حذف ۹ تکواندوکار، ۱۸ نفر به مرحله بعدی اردوها راه یافتند.

  حسین حیدری در وزن اول، رضا یعقوبی در وزن دوم، کامران امانلو، نیما معظمی و عماد کریمی در وزن چهارم، فردین سخاوت فر در وزن هفتم، ابوالفضل احمدی و وحید آشنا در وزن نهم تکواندوکارانی بودند که با شکست برابر رقبای خود شانس ادامه حضور در اردوی تیم ملی را از دست دادند.

  محمد اصلانی از قزوین در وزن اول، سیدعباس صادقی از مازندران، هادی تیران از البرز در وزن دوم، فرشاد خرسندی و محمد خدابخشی از اصفهان در وزن سوم، جواد امیری و فرزاد عاشورزاده از مازندران در وزن چهارم، ابوالفضل یعقوبی از مازندران، عارف حق نیاز از گیلان در وزن پنجم، پوریا افشار از البرز و کوروش چگینی از تهران در وزن ششم، رامین حسینقلی زاده از البرز در وزن هفتم، علیرضا ریحانی و دانیال صالحی مهر از مازندران در وزن هشتم، سعید رجبی از فارس و فرشاد غیاثی از تهران در وزن نهم و آرش مختاری از فارس و حسین قربانزاده از البرز در وزن دهم ۱۹ تکواندوکاری هستند که در اردو باقی ماندند.

  دور نخست تمرینات ملی پوشان نوجوان تا روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه زیز نظر محمدرضا زوار به عنوان سرمربی، یوسف علی حاجی پور و وحید عبدالهی مربیان تیم ملی در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی پیگیری خواهد شد.

  تیم تکواندو نوجوانان ایران خود را برای حضور در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی که خردادماه برگزار می شود، آماده می کند.

  اردوی تیم ملی اصفهان انتخابی تیم ملی ایران تکواندو تیم ملی مجموعه ورزشی آزادی مسابقات قهرمانی آسیا وزن تکواندوکار
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها