• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35808

  سرمربی رئال‌مادرید پس از صعود تیمش به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: برابر گالاتاسرای با ۵۰ هزار تماشاگر و ۱۱ بازیکن رقابت داشتیم نه فقط ۱۱ بازیکن.

  به گزارش پارس ، به نقل از ورزش سه، اتاسرای شکست خورد توانست در مجموع دو دیدار با حذف تیم ترکیه ای راهی مرحله بعد شود.

  ژوزه مورینیو پس از صعود تیمش به جمع چهار تیم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تمجید از گالاتاسرای گفت: وقتی برابر تیمی با این روحیه و ۵۰ هزار تماشاگر مشتاق بازی می کنید، کار آسانی نیست، آنها ۱۱ نفر نبودند، بلکه ۵۰ هزار نفر بودند.

  در ادامه خبرنگاری از ژوزه مورینیو پرسید، آیا وقتی گالاتاسرای گل سوم را به ثمر رساند ترسیدید؟ مورینیو پاسخ داد: نه. اصلا نترسیدم. زمانی برای نگران بودن نداشتم.

  آقای خاص درباره حریف مرحله بعد رئال مادرید گفت: اکنون ما در نیمه نهایی هستیم. هنوز نمی دانیم که قرار است با چه تیمی بازی کنیم، اما می دانیم که با تیم بزرگی بازی خواهیم داشت. بازی بعدی ما بازی سختی است اما اکنون زمان جشن گرفتن است نه فکر کردن به بازی بعد.

  او درباره این که از میان پاری سن ژرمن و بارسلونا کدام تیم به مرحله بعد صعود می کند، گفت: بارسا یا پاری سن ژرمن؟ در پاری سن ژرمن چندین دوست دارم، اما در بارسلونا هیچ دوستی ندارم.

  مورینیو درباره کریستیانو رونالدو هم گفت: او بهترین بازیکن ماست. بدون هیچ اظهارنظری آمار و ارقام همه چیز را درباره رونالدو می گوید.

  سرمربی رئال مادرید در پایان درباره بازی دورتموند و مالاگا که در لحظات آخر با برتری دورتموند به پایان رسید، گفت: بازی را ندیدم اما مالاگا شایسته ستایش است. آنها فصلی رویایی را در لیگ قهرمانان اروپا سپری کردند.

  آمار و ارقام بارسلونا بازی ترکیه رئال مادرید رقابت کریستیانو رونالدو لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی مورینیو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها