• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35788

  دونده المپیکی دعوت شده به مسابقات جایزه بزرگ تایلند گفت: در مسابقات امسال با تجربه بیشتری شرکت خواهم کرد و هدفم قهرمانی است.

  به گزارش پارس ، رضا قاسمی، دونده دوی ۱۰۰ متر پس از دعوت به مسابقات جایزه بزرگ تایلند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، پیرامون وضعیت جسمانی و آمادگی خود، اظهارکرد: سال گذشته در این مسابقات به دلیل استرس ۲ مقام دومی و یک مقام سومی را کسب کردم، اما در مسابقات امسال هدف اصلی ام قهرمانی است. این مسابقات شامل سه دوره رقابت در تایلند، سریلانکا و هند خواهد بود.

  وی جدی ترین حریفانش را دوندگان چین، ژاپن، قطر و عمان دانست و تصریح کرد: با تمرینات نسبتا مناسبی که داشتم می توانم حریفانم را پشت سر گذاشته و قهرمان شوم.

  دونده اصفهانی دو ۱۰۰ متر که مقام نخست مسابقات ستارگان جهان در قزاقستان و ۲ طلای مسابقات جهانی نجات غریق استرالیا، و کسب ۲ مقام نخست و یک نایب قهرمانی در مسابقات غرب آسیا در امارات را کارنامه دارد، عنوان کرد: وضعیت سخت افزاری اصفهان برای ورزشکاران دو و میدانی مطلوب نیست، فقط پیست انقلاب با حداقل امکانات در اختیار دوندگان است، سال های گذشته وضعیت بهتری داشتیم، اما هم اکنون شرایط بدی داشته و امیدوارم وضعیت بهتر شود.

  قاسمی از نبود هیچ تیمی از اصفهان در لیگ دو و میدانی کشور ابراز نارضایتی کرد و گفت: اصفهان در سال های قبل ذوب آهن و سپاهان را در لیگ دو ومیدانی داشت، ولی هم اکنون اصفهان هیچ تیمی ندارد و ورزشکاران این رشته ها به شدت کم شده اند.

  استرس اصفهان انقلاب تایلند چین دانشجویان ایران ذوب آهن ژاپن قزاقستان قطر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها