• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35780

  سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از هواداران این تیم گفت خدا پدر هواداران پرسپولیس را بیامرزد که با وجود شرایط تیم‌شان از این تیم حمایت می‌کنند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، امیر قلعه نویی پس از شکست تیمش برابر الهلال عربستان در ورزشگاه آزادی در نشست خبری اظهار کرد: ابتدا به هموطنان عزیزم برای زلزله جنوب کشور تسلیت عرض می کنم. درباره بازی نیز باید بگویم که شروع خوبی نداشتیم. دقایق ابتدایی بازی عملکرد بچه ها مناسب بود و چند کرنر و کاشته گرفتند اما در ادامه افت کردیم. دلیل این مسئله نیز ابتدا خستگی تیم و فکر می کنم پس از آن غرور بازیکنان بود.

  وی ادامه داد: پیش از مسابقه یکی از همکاران رسانه ای درباره غرور با من صحبت کرده بود و در این مدت سعی کردیم تیم را از باد برد در عربستان خارج کنیم اما نتیجه نداد و بازیکنان را تحت تاثیر قرار داد. در این دیدار چند کرنر و کاشته داشتیم که می توانستیم از آن ها استفاده کنیم اما موفق نبودیم.

  سرمربی آبی پوشان در ادامه به خبرنگاران گفت: با این شکست چیزی عوض نشده و ما همچنان در صدر گروه قرار داریم. این بازی به تاریخ پیوست و از امروز باید در اندیشه گهر، سپاهان و سپس الریان باشیم.

  در ادامه یکی از خبرنگاران درباره حضور مهدی مهدوی کیا در ورزشگاه آزادی پرسید که قلعه نویی گفت: شرمنده همه مردم شدیم و از همه تشکر می کنیم. مهدی مهدوی کیا اعلام کرده بود که برای دیدن مسابقه به ورزشگاه خواهد آمد و با حضورش ما را شرمنده کرد و از او متشکرم.

  خبرنگار دیگری درباره دلیل گل الهلال پرسید و آن را یک ضد حمله خواند اما قلعه نویی پاسخ داد: ضد حمله ای در کار نبود. نکونام توپ را دفع کرد و همان توپ به بدن حنیف عمران زاده خورد و همانند یک پاس گل برابر بازیکن الهلال قرار گرفت. جواد به جای بازی سازی قصد داشت توپ را دفع کند اما همان توپ فرصت گلی برای حریف شد. این گل نیز همانند دیگر گل ها می تواند در فوتبال اتفاق بیفتد.

  سرمربی استقلال درباره استرس بازیکنانش نیز بیان کرد: طبیعی است هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم بازیکنان احساسی تر و با استرس تر بازی می کردند. سیاوش اکبرپور بازیکن باتجربه ما خطا کرد و کارت گرفت و همان جا ۵ دقیقه به تیم سکته تاکتیکی وارد کرد. آقای خسروی قبل از بازی عملکرد داور مسابقه را برای ما ارزیابی کرده بود و ما باشرایط عرب ها نیز آشنا بودیم اما دیدید که یک بازیکن باتجربه همانند اکبرپور در این مسابقه اشتباه هایی داشت.

  وی درباره برهانی نیزگفت: آرش برهانی همانند همیشه نبود و به همین دلیل تعویض شد.

  قلعه نویی در ادامه با انتقاد از هواداران استقلال گفت: تیمی که مردانه در لیگ تیم نخست است و صدرنشسین گروهش در لیگ قهرمانان است لایق این رفتار نیست. حرکت هواداران استقلال در این بازی منطقی نبود و من برای خودم متاسفم. نمی دانم که آیا پشت این رفتارها برنامه ای است یا نه اما باید از خودمان بپرسیم که چرا بیرون از تهران استقلال عملکرد بهتری دارد. خدا پدر طرفداران پرسپولیس را بیامرزد که سعه صدر داشتند و با حمایت هایشان پرسپولیس را به فینال جام حذفی رساندند اما رفتار هواداران استقلال برای من جای تعجب دارد.

  قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درباره بازی تاخیری الهلال هم گفت: طبیعی بود که آن ها پس از گل شان دست به چنین رفتاری بزنند. این خصلت فوتبال عرب هاست اما من از سیاوش اکبرپور بازیکن باتجربه تیمم تعجب می کنم که چطور با وجود سه بار تذکر ما پیش از بازی شرایط را به نفع تیم حریف تغییر داد و با دریافت کارت زرد فضا را برای بازی تاخیری حریف آماده کرد.

  وی در پایان درباره دلیل تعویض جواد نکونام هم گفت: این تعویض به خاطر تغییر تاکتیک ما بود اما نکونام هم در این بازی خسته بود و با نکونام همیشگی فاصله داشت.

  استقلال امیر قلعه نویی بازی پدر پرسپولیس جواد نکونام زلزله فوتبال مهدی مهدوی کیا ورزشگاه آزادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها