• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35779

  زلاتکو پس از پیروزی تیمش برابر استقلال گفت که در تیمش ۷ بازیکن زیر ۲۲ سال حضور داشته‌اند.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان پس از پیروزی بر استقلال در نشست خبری اظهار کرد: به بازیکنانم تبریک می گویم. آن ها عملکرد خیلی خوبی داشتند. استقلال تیم خوبی است اما در این دیدار می توانستیم گل های بیشتری به آن ها بزنیم. بازیکنانم فرصت های زیادی را از دست دادند اما در نتیجه موفق بودند.

  وی ادامه داد: نتیجه دیدار رفت ناامید کننده بود اما با تلاش بازیکنانم بازی رفت را جبران کردیم. الهلال ۷ بازیکن زیر ۲۲ سال دارد که این برای آینده تیم ما خوب است. حالا که در سخت ترین گروه قرار داریم با امتیازهایی که دیگر تیم ها دارند کار حساس تر شده است.

  سرمربی الهلال به این سوال که آیا بازیکنانش وقت کشی نمی کردند پاسخ درستی نداد و گفت: استقلال سعی داشت از اشتباه های ما استفاده کند اما بازیکنان من به خوبی توپ را به جریان می اندختند و با پاسکاری های دقیق، اجازه کار به حریف نمی دادند.

  وی در پاسخ به این سوال که با توجه به پیروزی الریان برابر العین شرایط گروه را چطور می بینید بیان کرد: شرایط سخت تر و پرچالش تر شده است و حالا همه به صعود فکر می کنند و ما نیز باید برای راحت کردن خیال مان در دو بازی بعدی نیز حتما برنده شویم.

  زلاتکو دائیچ در پاسخ به سوالی درباره وقت تلف کردن تیمش گفت: اگر ما امروز فوتبال بازی نکرده ایم پس نمایش ما چه بود؟ ما خوب بودیم و درباره عملکرد دروازه بان مان باید بگویم همان رفتاری را داشت که دروازه بان استقلال در عربستان برابر ما به نمایش گذاشت.

  او در پاسخ به سوالی درباره جو ورزشگاه آزادی گفت: جو بسیار سنگینی بود اما ما آماده آن بودیم.

  سرمربی الهلال در پایان افزود: همه فکر می کردند استقلال و العین از این گروه بالا خواهند رفت اما ما امروز معادلات را به هم زدیم.

  استقلال بازی دروازه بان سرمربی تیم فوتبال عربستان فوتبال ورزشگاه آزادی سال بازیکن الهلال

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها