• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35650

  ابراهیمی: برای شکست الاهلی به میدان می‌رویم» سرویس: ورزشی - فوتبال، فوتسال کد خبر: ۹۲۰۱۲۰۰۶۱۷۸ سه‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵: ۲۴ بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: بازی مقابل نفت بسیار ما را خسته کرده اما برای شکست الاهلی بازی خواهیم کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، امید ابراهیمی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل الاهلی عربستان گفت: فردا بازی خیلی سختی داریم. در دیدار قبلی نتوانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. در دیدار فردا تمام تلاشمان را برای کسب ۳ امتیاز به کار می‌گیریم. در آن مسابقه شرایط متعادل نبود و بازیکنان ما خستگی زیادی داشتند. ۳ روز قبل از آن مسابقه به میدان رفته بودیم. وی افزود: این بار هم کمی خسته هستیم. چند روز قبل در یک دیدار سخت به مصاف نفت تهران رفتیم که در آن مسابقه تیم‌مان ۱۰ نفره شد و بازیکنان تلاش زیادی کردند. امیدواریم در این دیدار به پیروزی برسیم و تمام تلاشمان را در این راستا انجام خواهیم داد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، امید ابراهیمی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل الاهلی عربستان گفت: فردا بازی خیلی سختی داریم. در دیدار قبلی نتوانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. در دیدار فردا تمام تلاشمان را برای کسب ۳ امتیاز به کار می گیریم. در آن مسابقه شرایط متعادل نبود و بازیکنان ما خستگی زیادی داشتند. ۳ روز قبل از آن مسابقه به میدان رفته بودیم.

  وی افزود: این بار هم کمی خسته هستیم. چند روز قبل در یک دیدار سخت به مصاف نفت تهران رفتیم که در آن مسابقه تیم مان ۱۰ نفره شد و بازیکنان تلاش زیادی کردند. امیدواریم در این دیدار به پیروزی برسیم و تمام تلاشمان را در این راستا انجام خواهیم داد.

  بازی دانشجویان ایران عربستان فوتبال فوتسال فولاد مبارکه نفت نفت تهران دیدار الاهلی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها