• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35632

  صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور اطلاعیه‌ای نسبت به آنچه که" اظهارات خلاف واقعیت رسانه ها در خصوص مرحوم پودنکی" نامیده، منتشر کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسناخ و  روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان، متن این جوابیه به شرح زیر است:

  بنام خدا

  ضایعه درگذشت محسن پودنکی، قهرمانان محجوب کشتی فرنگی کشورمان، شوک بزرگی به بدنه ورزش بویژه علاقمندان به کشتی بود. صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم بویژه همسر ایشان، ذکر چند نکته در رابطه با مصاحبه سرکار خانم شیرزاد همسر محترمه مرحوم پودنکی در جراید و خبرگزاری های روز گذشته را بر خود الزامی می داند.

  این صندوق در راستای اهداف حمایتی خود از ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان ایران زمین در طول حیات چندین ساله خود همواره سعی بر آن داشته تا بتواند با توجه به در اختیار داشتن بودجه ای مشخص و مصوب، چتر حمایتی خود از عزیزان عرصه ورزش را گسترده تر نماید و در این راستا عیادت از پیشکسوتان از کار افتاده و بعضا قهرمانان دچار آسیب شده امروز ایران در اولویت بوده و مستندات موجود در دبیرخانه صندوق گواهی است بر این مدعا.

  این که در نبود و درگذشت یک قهرمان همچون محسن پودنکی، هر نشریه و یا خبرگزاری و یا هر رسانه ای به خود این اجازه را می دهد که یک طرفه و بدون مصاحبه با طرف های دوم، نکاتی را انتشار دهد که خلاف واقعیت موجود است و موجبات دلسردی دست اندرکاران زحمتکش صندوق اعتباری حمایت و دیگر عزیزان شاغل در ارگان های مرتبط را فراهم آورد بر ما نیز پوشیده است.

  روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، هدف از انتشار این جوابیه و نامه سرگشاده خود به رسانه های کشور را صرفا تنویر افکار عمومی دانسته و منتشر نمودن اقدامات اخلاقی و حمایتی خود را مد نظر ندارد.

  طی دوران تشکیل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به روی کارآمدن مدیریت های مختلف، بویژه مدیریت فعلی همواره سعی بر آن شده تا حقی از قهرمان یا پیشکسوتی ضایع نگردد کما اینکه پرداخت کمک های بلاعوض به پیشکسوتان بیمار و قهرمانان گرفتار بیماری های صعب العلاج از برنامه های روتین این صندوق می باشد. پرداخت حقوق ماهیانه، کمک هزینه ازدواج، تسهیلات وام و… از دیگر وظیفه های مصوب صندوق اعتباری حمایت بوده که تمامی کارکنان آن تحت مدیریت مدیرعامل خود با جان و دل انجام داده و منتی بر سر قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور نیست.

  اما کمی هم هم از سر انصاف نگریستن به قضایا بد نیست. در همین مورد منجر به فوت قهرمان نامی کشورمان محسن پودنکی، در تاریخ ۹ اسفند ۹۱ مدیر عامل صندوق اعتباری حمایت و مدیر حمایتی آن بر بالین او در بیمارستان اختر حاضر شده و به مانند برخی دیگر از قهرمانان و مسئولان دلسوز، کمک بلاعوضی در حد توان خود تقدیم خانواده او نموده و با جدیت مراحل آغاز پروژه اعزام مرحوم پودنکی به خارج از کشور جهت درمان را پیگیری نموده که دست تقدیر او را به جایگاه ابدی خود برد.

  در پایان باز هم ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم پودنکی و تشکر از عزیزان شاغل در رسانه های مختلف، خواهشمند است نسبت به درج جوابیه روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور اقدام لازم جهت تنویر افکار عمومی صورت پذیرد.

  ازدواج پیشکسوتان حقوق خانواده رسانه روابط عمومی زمین کشتی کشتی فرنگی مد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها