• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35630

  مدافع تیم تراکتورسازی تبریز می‌گوید هواداران این تیم نباید در بازی برابر الشباب عربستان یک صندلی خالی هم در ورزشگاه یادگار امام به جا بگذارند. مصطفی اکرامی درباره بازی با تیم الشباب عربستان عنوان کرد: الشباب تیم بزرگی است که سال قبل عنوان قهرمانی لیگ عربستان را به دست آورده و امسال هم جز سه تیم اول این کشور است و از بازیکنان خارجی خیلی خوبی بهره می‌برد.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در کل بازی، خیلی خوب کار کردیم و فقط آن یک اشتباه را داشتیم که منجر به دریافت گل شد و فکر کنم اگر کمی باتجربه بودیم در نیمه دوم به گل می رسیدیم، واقعأ مساوی خیلی عادلانه تر بود.

  وی خاطرنشان کرد: خیلی امیدوار هستیم الشباب را در تبریز با کمک هواداران بی نظیرمان شکست دهیم و گام مهمی برای صعود به مرحله بعدی برداریم.

  اکرامی تأکید کرد: در فوتبال خطوطی به نام دفاع و حمله نداریم، کل تیم باید ساختار دفاعی و ساختار حمله را تشکیل دهند، همانطور که دفاع کناری ها پاس گل می دهند باید مهاجمان و هافبک ها هم دفاع را از جلو خوب انجام دهند.

  وی در رابطه با وضعیت مالی باشگاه اظهار کرد: هفته قبل ۱۰ درصد از قراردادمان را دریافت کردیم و مجموع دریافتی من مرز ۶۰ درصد را گذشته است.

  بازیکن تراکتورسازی اضافه کرد: فکر نکم مسائل مالی در نتایخ اخیر تیم تأثیر داشته باشد و تنها، کمبود بازیکن و فشردگی بازی ها ما را با مشکل مواجه کرده است و به نظرم بضاعت ما از سایر مدعی ها خیلی کمتر است. برای مثال استقلال یک تیم خوب روی نیمکت و یک تیم دیگر در سکو دارد.

  اکرامی در پایان سخنانش با ابراز امیدواری از کسب سه امتیاز بازی با الشباب گفت: از تمامی هواداران می خواهم ما را مثل همیشه حمایت کنند و اجازه ندهند حتی یک صندلی خالی در ورزشگاه باقی بماند و با حضور ۸۰ هزار نفری روحیه ما را بالا ببرند.

   

  استقلال بازی تراکتورسازی تبریز عربستان عنوان قهرمانی فوتبال ورزشگاه یادگار امام تیم الشباب اکرامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها