• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35626

  محمد صادق درودگر در بیانیه ای از هواداران باشگاه ملوان جهت کسب نتایج ضعیف عذرخواهی کرد. محمدصادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان ضمن تشکر از هواداران خونگرم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که در طول دیدار ملوان با آلومینیوم هرمزگان مشتاقانه از تیم فوتبال ملوان حمایت کردند و همچنین تقدیر و قدردانی از امیر دریادار آزاد و همکارانشان که تیم ملوان را مورد لطف و حمایت خود قرار دادند، گفت: از طرف مجموعه باشگاه از کلیه هواداران ملوان بندرانزلی به دلیل این شکست، شکست‌های قبلی و نتایج نیم فصل دوم صمیمانه عذرخواهی می‌کنم.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: بی شک این روند نزولی در اثر مسائلی حادث شده است که باید کاملا ارزیابی و موشکافی گردد.

  درودگر تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده امتیازات از دست رفته را جبران کنیم و این امر نیاز به حمایت های همچون گذشته شما عزیزان دارد که بی شک تنها حامی همیشگی این باشگاه هستید. بدانید که از تالم و نگرانی های شما آگاهی کامل داشته و ایمان داشته باشید که در آینده ای نزدیک در این زمینه اطلاعات کامل را طی گزارشی مستند تقدیم شما خواهم کرد.

  مدیرعامل ملوان انزلی خاطرنشان کرد: اگرچه در شرایط حساس کنونی امکان رفع آن بدون خسارت به تیم پرافتخارتان را مقدور نمی دانم لیکن اطمینان می دهم با استفاده از تجربیات گذشته و همفکری پیشکسوتان و نخبگان صادق بندر انزلی موجبات موفقیت تیم محبوب شما را با شناخت نقاط ضعف گذشته فراهم می کنیم.

  بازی پیشکسوتان فوتبال نخبگان نیم فصل دوم ملوان تیم هواداران مدیرعامل عذرخواهی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها