• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35602

  مهاجم تراکتورسازی می‌گوید تراکتورسازی برای صعود از گروهش باید الشباب را در تبریز شکست دهد. سید مهدی سید صالحی درباره بازی با الشباب از دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: دیدار دشواری خواهد بود. الشباب تیمی قوی و قدرتمند است. ما باید سعی کنیم در این بازی از تمامی موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم. ان‌شاءالله هواداران نیز از بازی استقبال خوبی کنند و حضور پرشوری در استادیوم داشته باشند تا با کمک آن‌ها دست پر از میدان مسابقه خارج شویم و از اعتبار فوتبال ایران و تبریز دفاع کنیم.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: اطمینان دارم هواداران به ورزشگاه خواهند آمد. با دعای خیر مردم و کمک خدا امیدوارم پیروز شویم و با کسب سه امتیاز ارزشمند این مسابقه برای بازی های آینده آماده شویم.

  مهاجم تراکتورسازی درباره اینکه آیا فکر می کنند از گروه شان صعود می کنند یا خیر گفت: بله اگر ما می خواهیم از گروه مان صعود کنیم باید در مقابل الشباب عربستان سه امتیاز را کسب کنیم و به این پیروزی نیازمندیم. امیدوارم در دیگر بازی های پیش رو نیز بتوانیم نتایج خوبی کسب کرده و به عنوان نماینده شایسته از گروه مان صعود کنیم.

  سید صالحی درباره اینکه آیا شانس قهرمانی در لیگ قهرمانی را از دست داده اند یا خیر اظهار کرد: ما تا بازی آخر تمام تلاش مان را خواهیم کرد و همه چیز در دست خداوند است و ان شاءالله در بازی های باقی مانده در لیگ برتر بهترین نتایج را کسب کنیم و به هدف مان در لیگ برتر نیز دست یابیم.

  وی همچنین درباره بازی رفت با الشباب عربستان گفت: ما در آن بازی مستحق شکست نبودیم ولی در مجموع قسمت به این شکل بود که نتیجه را واگذار کنیم. بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت های خوبی نیز داشتیم. ان شاءالله در بازی روز چهارشنبه این نتیجه را جبران کنیم.

  دیدار تراکتورسازی و الشباب عربستان در دور برگشت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ چهارشنبه در استادیوم یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

  بازی عربستان فوتبال ایران گروهی لیگ قهرمانان آسیا لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی صعود تبریز الشباب
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها