• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35580

  سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری از رفع تعلیق کامل فدراسیون این رشته ورزشی خبر داد.

  پارس : اصغر خالقی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید خبر فوق تصریح کرد: تعلیق فدراسیون دوچرخه سواری به طور کامل رفع شد و دیگر خطری ما را تهدید نمی کند.

  وی ادامه داد: فدراسیون دوچرخه سواری ایران تا پیش از مسابقات قهرمانی آسیا با مشکل تعلیق مدیریتی دست و پنجه نرم می ‎ کرد که با توجه به حضور خسرو قمری، رئیس فدراسیون در مجمع انتخاباتی کنفدراسیون آسیا و همچنین کسب کرسی ریاست کمیته تریال توسط من، این مشکل هم به طور کامل رفع شده است.

  سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری تاکید کرد: تنها مشکلی ما در فدراسیون دوچرخه سواری اصلاح اساسنامه است که در صورت تایید آن از سوی UCI (اتحادیه جهانی دوچرخه سواری) نام خسرو قمری در سایت رسمی اتحادیه جهانی درج خواهد شد و دیگر ایران هیچ مشکلی نخواهد داشت.

  به گزارش مهر، در حاشیه مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا که واخر سال گذشته در هندوستان برگزار شد، خسرو قمری و اصغر خالقی، رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون ایران در کنگره سالیانه دوچرخه سواری کنفدراسیون آسیا حضور پیدا کردند که ماحصل آن کسب کرسی کمیته تریال آسیا توسط خالقی بود.

  ایران دوچرخه سواری رئیس فدراسیون فدراسیون دوچرخه سواری مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا مسابقات قهرمانی آسیا هندوستان رفع کامل تعلیق

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها