• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35546

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: مکان برگزاری فینال جام حذفی باید طبق قوانین مشخص شود. رسول خوروش در مورد شرایط سپاهان در جده عربستان برای بازی فردا شب مقابل الاهلی اظهار داشت: ما با برخلاف اخبار منتشر شده با کاروان ۳۸ نفره به جده آمده ایم و شاید در روز بازی ۴ نفر از اعضای هیئت مدیره به عربستان بیایند.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، وی افزود: خوشبختانه با توجه به تعاملی به بین باشگاه سپاهان و الاهلی صورت گرفته بود در فرودگاه معطل نشدیم. اتفاقا از ما هم انگشت نگاری شد اما چون ۱۰ راه را برای ورود کاروان سپاهان آماده کرده بودند بدون معطلی از فرودگاه خارج شدیم. ابتدا در مکه هتل گرفته بودیم که چون شلوغ بود به جده بازگشتیم.

  سرپرست تیم سپاهان در مورد اینکه علی کفاشیان اعلام کرده احتمال دارد بازی فینال جام حذفی بعد از بازی های مقدماتی جام جهانی برگزار شود و اینکه پیشنهاد می کند تهران میزبان این مسابقات باشد، گفت: در مورد زمان برگزاری بازی که برایمان فرقی نمی کند. البته اگر ما از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم در تاریخ ۲۴ و ۳۱ اردیبهشت باید بازی کنیم اما در مورد مکان برگزاری معتقدیم باید طبق قانون پیش برویم. هر دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس شهر مورد نظر خود را می گویند و سپس به توافق می رسیم. ما هنوز شهری را به سازمان لیگ پیشنهاد نداده ایم چون هنوز فدراسیون تماسی با ما نگرفته است.

  بازی باشگاه سپاهان جام حذفی سازمان لیگ سرپرست تیم عربستان علی کفاشیان فرودگاه فوتبال هیئت مدیره

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها