• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35484

  سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با تاکید به فاصله کمی که بین رقابت‌های فوتبال جوانان آسیا و جام جهانی نوجوانان بوجود آمده انتخاب علی دوستی به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان ریسک بالایی دارد، گفت: از دوستی مهر می خواهیم که اقدام به استعداد یابی و بستن تیم جوانان کند.

  پارس : میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت تعیین کادر فنی تیم فوتبال جوانان ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به فاصله زمانی خوبی که قبلا بین رقابتهای جام جهانی نوجوانان امارات و رقابتهای مقدماتی جوانان آسیا وجود داشت ما علاقه داشتیم که هدایت تیم فوتبال جوانان را نیز برعهده علی دوستی مهر بگذاریم اما با توجه به تغییری که کمیته اجراییAFC در زمان برگزاری رقابت های مقدماتی جوانان بوجود آورده است این موضوع ریسک بالایی خواهد داشت.

  وی افزود: چون بر اساس تاریخ جدیدی که کمیته اجرایی اعلام کرده، قرار شده مسابقات مقدماتی جوانان آسیا از تاریخ یکم تا پانزدهم اکتبر ۲۰۱۳ برگزار شود و کمتر از ۱۰ روز پس از آن تیم فوتبال نوجوانان باید در رقابت های جام جهانی امارات به مصاف حریفان خود برود بنابراین اگر علی دوستی مهر به طور مستقیم هدایت تیم جوانان را بر عهده بگیرد، چه کسی باید بر اردوی تیم فوتبال نوجوانان در آستانه جام جهانی نظارت داشته باشد و یا در صورت انجام بازی تدارکاتی توسط این تیم هدایت آن را برعهده بگیرد. البته هنوز در خصوص این موضوع تصمیم قطعی نگرفته ایم و شاید هدایت تیم جوانان نیز به وی سپرده شود.

  سرپرست کمیته جوانان تاکید کرد: در حال حاضر چیزی که قطعی شده این است که ما می خواهیم جلساتی را با علی دوستی مهر و جمعی از مربیان تیمهای پایه که تیم های آنها قهرمان شده اند را داشته باشیم و ازآنها بخواهیم که تحت نظر علی دوستی استعدادیابی تیم جوانان را آغاز کرده و تیم جوانان را ببندند.

  وی تاکید کرد: ما در کمیته جوانان پیشنهادات خود را به رئیس فدراسیون فوتبال می دهیم و در نهایت او باید تصمیم گیری کند، با توجه به شرایطی که پیش آمده یکی دیگر از مواردی که برای تعیین کادر فنی جوانان مد نظر ما است استفاده از یک مربی بزرگ داخلی برای هدایت این تیم است، تحقق این موضوع می طلبد که فدراسیون فوتبال بودجه خوبی را برای قرار داد آن مربی در نظر بگیرد چون از نظر من اختصاص این بودجه هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری است.

  بازی بودجه جام جهانی رئیس فدراسیون رقابت رقابت های جام جهانی سرمایه گذاری سرمربی تیم فوتبال فدراسیون فوتبال فوتبال
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها