• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35453

  علی کفاشیان می گوید احتمال دارد فینال جام حذفی بعد از رقابت‌های انتخابی جام جهانی برگزار شود.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک درباره تاریخ برگزاری فینال جام حذفی، اظهار کرد: از آنجا که بازی های لیگ خیلی فشرده برگزار خواهد شد، احتمال دارد که فینال جام حذفی بعد از بازی های لیگ باشد یا حتی این احتمال وجود دارد که بعد از بازی های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی فینال جام حذفی را برگزار کند.

  وی ادامه داد: سلیقه شخصی من این است که فینال جام حذفی در تهران باشد تا همه بتوانند به ورزشگاه بیایند. هر شهری غیر از اصفهان به ضرر سپاهان است. ما می توانیم ورزشگاه آزادی را ۵۰ – ۵۰ کنیم تا هواداران دو تیم به نسبت یکسان در استادیوم حضور یابند.

  کفاشیان با بیان این که در مجمع تیر پیشنهاد برگزاری انتخابات زودرس را خواهم داد، درباره مرخصی دو باره کارلوس کی روش گفت: این مرخصی کی روش دیگر واقعا آخرین مرخصی اوست.

  وی درباره شانس تیم ملی برای صعود به جام جهانی، گفت: ۱۰۰ درصد برای صعود شانس داریم. اگر قطر و لبنان را نبریم که اصلا برای چه می خواهیم به جام جهانی برویم. ایران تا پایان بازی ها سه دیدار دارد و ازبکستان و قطر دو دیدار. اگر قطر و لبنان را ببریم می توانیم کره جنوبی را هم شکست دهیم.

  کفاشیان در پاسخ به این سوال که با رییس فدراسیون فوتبال قطر که چندی پیش به ایران آمده بود، درباره بحث تبانی قطری ها صبحت نکردید، گفت: خیر. او آمده بود اینجا برای انتخابات نماینده AFC در فیفا رایزنی کند.

  رییس فدراسیون فوتبال درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی پیش از مقدماتی جام جهانی گفت: با عراق و عمان در حال مذاکره هستیم. البته عراق در همه رده های سنی به ما پیشنهاد بازی تدارکاتی داده است، ضمن این که اردوی تیم ملی در امارات است و ممکن است با خود امارات هم بازی کند.

  کفاشیان در پایان تاکید کرد: بر خلاف صحبت های که انجام می شود لیگ برتر در فصل آینده طبق قانونی که تصویب شده با ۱۶ تیم برگزار می شود.

  اصفهان انتخابات بازی جام جهانی جام حذفی رقابت صعود به جام جهانی کارلوس کی روش لبنان ورزشگاه آزادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها