• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35445

  اولین برنامه «۹۰» در سال جدید در حالی روی آنتن رفت که مخاطبان این برنامه از نتیجه‌ نظرسنجی اطلاع پیدا نکردند!

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، اولین برنامه « ۹۰» در سال ۹۲ دیشب در حالی روی آنتن رفت که ابتدا به صورت مختصر بازی های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و بازی تیم ملی مقابل کویت پخش شد و در ادامه نیز بررسی بازی های لیگ برتر و دو بازی پرسپولیس و استقلال در جام حذفی در دستور کار قرار گرفت.

  دو حاشیه از بازی پرسپولیس و داماش در جام حذفی به نمایش در آمد که مجادله شیرینی با رییس هیات فوتبال گیلان پررنگ تر از دیگر حاشیه های بازی بود.

  رییس هیات فوتبال معتقد بود، شیرینی به او گفته است، " بی شعور! " اما سرپرست پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرد.

  همچنین میرشاد ماجدی به دنبال پخش بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا روی خط آمد و با انتقاد از برنامه « ۹۰» به دلیل اختصاص دادن وقت بیشتری به این بازی درباره کارشکنی عربستانی ها، توضیح داد: ما به مدت سه و نیم ساعت در فرودگاه ریاض اسیر شدیم و بازیکنان خسته به هتل رسیدند. همچنین کاروان الهلال امروز وارد ایران شد و علی رغم این که ما نمی خواستیم از آنها انگشت نگاری شود، اما پلیس فرودگاه این کار را انجام داده است.

  وی همچنین درباره کاروان ۷۰ نفره ای که در بازی رفت مقابل الهلال به همراه استقلال به عربستان رفته بود، توضیح داد: ما روی بحث فرهنگی کار کردیم و همه همراه را با هزینه الهلال به پا بوس خانه خدا بردیم. ما یک ریال هم پرداخت نکردیم و انتظار داشتیم آنها هم با کاروان ۷۰ نفری به ایران می آمدند، اما ۴۵ نفر هستند.

  همچنین در ادامه گزارشی از مراسم سالگرد درگذشت زنده یاد سیروس قایقران، بازیکن سابق تیم ملی به نمایش در آمد و صحبت های پدر این مرحوم درباره نحوه فوت شدن و همچنین بد قولی های مسئولان در قبال همسر قایقران پخش شد.

  محمدرضا ناصحی، بازیکن سابق ابومسلم، سپاهان، نفت و بازیکن فعلی آلومینیوم هرمزگان مهمان ویژه برنامه دیشب بود.

  بلافاصله پس از پخش گل های ناصحی، عادل فردوسی پور که از روی آنتن رفتن اطلاعی نداشت به همراه مهمانش به شدت می خندید، اما با خواهش ناصحی دلیل خنده هایش را نگفت. البته در پایان فردوسی پور با گفتن این که ناصحی در نیم فصل دوم از همه لحاظ متحول شده است مشخص شد که خنده های ابتدای او نیز به خاطر کاشت موی ناصحی بود!

  این بازیکن همچنین درباره بازی نکردن در سپاهان و نفت و همچنین امیدواری اش از ماندن آلومینیوم در لیگ برتر گفت. او معتقد بود که لیگ باید ۱۸ تیمی شود تا تیمش در لیگ بماند.

  ناصحی همچنین از شوک دادن اکبر میثاقیان به او صحبت کرد و گفت که یک بار میثاقیان به او هم شوک داده است. البته این کارش از سر دلسوزی بود.

  اشکان دژاگه که در بازی فولام در لیگ جزیره دچار مصدومیت شده هم چنان وضعیت مبهمی دارد و مشخص نیست که به بازی های حساس تیم ملی در خرداد ماه می رسد یا نه.

  محمود رضا فاضلی، مدیر برنامه دژاگه از همین رو روی خط برنامه « ۹۰» آمد و درباره مصدومیت ستاره فولام، گفت: چهارشنبه وضعیت دژاگه مشخص می شود، اما در حال حاضر وضعیت نگران کننده ای دارد و حرف از عمل جراحی به میان آمده است. مصدومیت اشکان از مچ پا است و ممکن است مدت طولانی را برای درمان سپری کند.

  مهدی تاج، سرپرست سازمان لیگ فوتبال نیز در ادامه برنامه روی خط آمد و درباره مشخص شدن تاریخ برگزاری لیگ و فینال جام حذفی، مطرح کرد: فردا جلسه مهمی را برای کل لیگ داریم و انتخابات را هم برای هیات رییسه لیگ انجام می دهیم. همچنین برنامه هفته ۳۳ و ۳۴ لیگ در این جلسه قطعی می شود و زمان برگزاری فینال جام حذفی را هم مشخص می کنیم، اما این که بازی های جام حذفی و لیگ در بیستم اردیبهشت به اتمام می رسد قطعی است. همچنین جام حذفی باید زودتر از لیگ پایان یابد.

  وی همچنین درباره مکان برگزاری جام حذفی نیز، افزود: فینال حذفی به صورت تک بازی انجام می شود و سه حالت دارد یا این که تیم ها باید تفاهم کنند تا در یک شهرستان بی طرف بازی برگزار شود یا این که یکی از آنها میزبان فینال باشند.

  در ادامه برنامه نیز قسمتی از برنامه ۱۳ سال پیش « ۹۰» برای مخاطبان به نمایش در آمد. در این برنامه به برخوردی که با محسن رسولی، بازیکن سابق سایپا به خاطر در آوردن لباس های ورزشی شده بود، پرداخته شد.

  علیرضا منصوریان، آخرین مهمان تلفنی برنامه « ۹۰» بود و درباره کیفیت خوب تورنمنت قطر صحبت کرد.

  سرمربی تیم امید همچنین نسبت به فراهم نکردن امکانات مناسب از جمله البسه مخصوص بازی انتقاد داشت.

  در پایان نیز بازی های لیگ دسته یک مرور شد.

  به گزارش ایسنا، سوال پیامکی اولین برنامه « ۹۰» در سال جدید به قهرمان لیگ برتر اختصاص داده شد و مخاطبان از بین استقلال، سپاهان و تراکتورسازی به یک گزینه رای می دادند. البته در پایان برنامه به دلیل کمبود زمان و اتفاقی عجیب آمار این نظر سنجی اعلام نشد، اما در آخرین نتیجه ای که به نمایش در آمده بود، استقلال را ۵۵، سپاهان با ۳۳ و تراکتورسازی با ۱۲ درصد از آرا در رده های اول تا دوم قرار گرفته بودند.

  بازی بازی های لیگ پرسپولیس درمان سازمان لیگ عادل فردوسی پور عربستان کویت لیگ قهرمانان آسیا نیم فصل دوم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها