• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35419

  رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه آخرین اصلاحات اساسنامه کمیته ملی المپیک انجام شده است، گفت: اعمال نظرات کارگروه خارج از ضوابط بود و اساسنامه کمیته ملی المپیک امروز یا فردا به IOC ارسال می‌شود.

    به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، محمدعلی آبادی در پایان نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با بیان اینکه آخرین اصلاحات اساسنامه انجام شده است، ضمن بیان مطلب فوق گفت: نظرات وزارت و فدراسیون های ورزشی طی مکاتباتی وسیع گرفته شد و امروز به امضای اعضای هیات اجرایی رسید، به همین خاطر اساسنامه امروز یا فردا به کمیته بین المللی المپیک ارسال خواهد شد.

  وی در مورد کارگروهی که در نشست هم اندیشی کمیته ملی المپیک در اواخر سال ۹۱ تشکیل شده بود، افزود: اعضای کارگروه نظراتشان را ارائه دادند که آنها اصلاحات خوبی بود اما این نظرات خارج از ضوابط و قوانین موجود نیز بود که در صورت اعمال آن، اساسنامه پس از ارسال دوباره برگشت می خورد.

  رئیس کمیته ملی المپیک اضافه کرد: همچنین ممکن بود بار دیگر دور جدید اصلاحات اساسنامه صورت بگیرد، به همین دلیل با عباسی وزیر ورزش و جوانان صحبت کردم و قرار بر این شد اساسنامه ای که اعضای کمیته ملی المپیک آن را اصلاح کرده اند، به IOC ارسال شود.

  وی در پاسخ به این سوال که انتخابات کمیته ملی المپیک چه زمانی برگزار می شو، خاطرنشان کرد: پس از ارسال اساسنامه به IOC و تایید آن مجمع در خصوص این امر تصمیم گیری خواهد کرد.

  علی آبادی با تاکید بر اینکه هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری و حضور در انتخابات کمیته ملی المپیک نگرفته است، در پاسخ به این پرسش که آیا عباسی برای حضور در این جلسه شرطی مبنی بر ارسال اساسنامه در همین روز گذاشته بود، گفت: خیر همچنین چیزی نیست.

  المپیک انتخابات حضور در انتخابات کمیته بین المللی المپیک وزیر ورزش و جوانان ملی کمیته ضوابط نظرات اساسنامه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها