به گزارش پارس به نقل از تسنیم، زلاتکو دالیچ درباره دیدار فردا مقابل استقلال گفت: استقلال تیم خوبی است و کار بسیار سختی داریم. در بازی اول ۲ بر یک شکست خوردیم و تلاش می کنیم فردا جبران کنیم.

سرمربی الهلال عربستان ادامه داد: در بازی رفت بازی خوبی مقابل استقلال به نمایش گذاشتیم ولی از فرصت های خود استفاده نکردیم و نتوانستیم به اندازه کافی گل بزنیم و به این دلیل شکست خوردیم. فردا مقابل تیم قدرتمند استقلال بازی داریم و برای صعود نتیجه این بازی مهم است و تلاش می کنیم دست پر بیرون بیاییم.

دالیچ در پاسخ به این سوال که آیا اتفاقات رخ داده در فرودگاه ایران روی روند تیمی الهلال در بازی فردا تاثیر خواهد گذاشت یا خیر عنوان کرد: این مسائل جزء حوزه کاری من نیست. با این حال در فرودگاه معطل شدیم و کمی هم خسته و ناراحت ولی برای مسابقه فردا آماده هستیم. به خاطر اتفاقات رخ داده در فرودگاه تمرین و کنفرانس ما به تعویق افتاد وگرنه ما به موقع به تهران رسیدیم اما باید منتظر می ماندیم.

وی در واکنش به این سوال که بعد از پیروزی استقلال مقابل الهلال چرا هواداران الشباب و الاتحاد از نماینده ایران تشکر کردند تاکید کرد: بازی های لیگ قهرمانان آسیا بین المللی است اما مطمئنا در عربستان همه دوست دارند تیم های عربی به دور بعد صعود کنند.

دالیچ در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه برای بازی حساس فردا چه توصیه ای به بازیکنانش داشته تصریح کرد: این آخرین فرصت تیم ما برای صعود است و باید حتما با امتیاز از زمین خارج شویم. تیم ما بازی قبلی را واگذار کرده و باید آن شکست را جبران کنیم هرچند می دانیم کار بسیار سختی است.

سرمربی الهلال در مورد اینکه آیا بازی فردا محروم و یا مصدومی دارند یا خیر گفت: ما برای بازی فردا دو بازیکن مصدوم داریم اما چاره ای نداریم و باید با همین شرایط مقابل استقلال قرار بگیریم و مبارزه کنیم.