به گزارش پارس به نقل ازمشرق، سید محمد پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو با تاکید بر اینکه یوسف کرمی تکواندوکار بزرگی است و افتخاراتی که او برای ورزش ایران در عرصه رقابت های قاره ای، جهانی و المپیک به ارمغان آورده تحسین برانگیز است، تصریح کرد: همواره معتقدم تیم ملی تکواندو به توانمندی و تجربه کرمی نیاز دارد اما با این حال به تصمیم کرمی احترام می گذاریم و برای او در هر عرصه ای که قصد خدمت دارد، آرزوی موفقیت می کنیم.

رئیس فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: بی شک یوسف کرمی از سرمایه های تکواندو ایران است؛ تکواندوکاری که بارها در میادین بزرگ افتخار آفریده و پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در آورده و دل میلیون ها ایرانی را شاد کرده است و شخصا دوست داشتم او با حضور در مسابقات جهانی مکزیک و کسب پنجمین مدال صاحب رکوردی تازه در تکواندو جهان می شد. با این حال او در تاریخ تکواندوی ایران و جهان همیشه جاویدان خواهد بود و توانمندی فنی و افتخارات اوهیچگاه او فراموش نخواهد شد.

به گزارش مشرق، اوایل هفته جاری بود که یوسف کرمی شبانه اردوی تیم ملی را ترک کرد. پس از این اقدام کادر فنی تیم ملی تکواندو تا پایان هفته جاری به او فرصت داد تا به اردوهای تیم ملی بازگردد اما ظاهرا کرمی اشتیاقی به بازگشت نشان نداد و مسئولان فدراسیون تکواندو به نوعی او را محترمانه کنار گذاشتند.