• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35354

  مدیر فنی تیم استقلال گفت: باید تلاش کنیم تا میزبان خوبی برای الهلال باشیم تا عربها با خاطره خوب کشور را ترک کنند.

  به گزارش پارس ، منصور پورحیدری در حاشیه تمرین روز دوشنبه استقلال درباره بازی مقابل الهلال اظهار داشت: به نظر من این بازی حساس تر و سنگین تر از بازی رفت خواهد بود و بازی سختی است. این مسابقه آخرین شانس الهلال محسوب می شود و اگر این بازی را از دست بدهد دیگر شانسی برای صعود ندارد. استقلال هم در خانه بازی می کند و با بهره گیری از امتیازات خانگی تلاش می کنیم ۳ امتیاز این بازی را بگیری تا صعود کنیم. به نظر من بازی با العین سرگروه را در این گروه تعیین می کند.

  به نقل از اوج نیوز، وی ادامه داد: بازی رفت هم مسابقه خوبی بود و الهلال هم می توانست پیروز آن بازی باشد ولی تجربه حریف استقلال چربید و باعث برتری ما شد. امیدوارم هواداران در بازی سه شنبه با حضور خود تیم را برای پیروزی در این بازی حمایت کنند.

  مدیر فنی استقلال در پاسخ به این پرسش که عربها نگرانند که با آنها در تهران مقابله به مثل شود عنوان کرد: من به علت گرفتاری شخصی در عربستان نبودم و بعید می دانم اتفاقی در تهران بیفند. ما ایرانی ها به میهمان نوازی معروف هستیم و باید تلاش کنیم تا میزبان خوبی برای الهلال باشیم تا عربها با خاطره خوب کشور را ترک کنند.

  استقلال بازی عربستان کشور تلاش میزبان الهلال خاطره پورحیدری عربها

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها