به گزارش پارس به نقل از فارس، کاروان تیم الهلال عربستان پس از ورود به تهران توسط مسئولان فرودگاه بین المللی امام خمینی با انگشت نگاری روبرو شد اما ظاهرا مسئولان باشگاه عربستانی که استقبال خوبی از نماینده ایران در کشور خود نداشتند، این مسئله به مذاقشان چندان خوش نیامده است.

درحالی که ساعت ۱۷: ۳۰ جلسه هماهنگی و مهم پیش از بازی باید برگزار شود، ۳ نفر از اعضای این باشگاه از سفر جداگانه به محل جداگانه خودداری و اعلام کردند تنها به همراه تمامی اعضاء تیم الهلال فرودگاه را ترک خواهند کرد.

مسئولان باشگاه الهلال و همچنین همراهان این تیم در بدو ورود و پس از اینکه با انگشت نگاری مواجه شدند نسبت به گرمای فرودگاه و آب خوردن آنجا اعتراض کرده و این موضوع را هم مورد بهانه قرار دادند.

امیر عرب معاون اجرایی باشگاه استقلال در خصوص این اتفاقات به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: اگر بخواهیم خوشبینانه محاسبه کنیم تا ۱۵ دقیقه دیگر کار انگشت نگاری الهلالی ها تمام خواهد شد. آنها نزدیک به ۲ ساعت معطل شدند اما ما در ریاض بیش از ۴ ساعت معطلی داشتیم. متاسفانه مقداری هم شیطنت کردند و درحالی که اینجا آبسردکن وجود دارد به همه چیز ایراد گرفتند.

وی افزود: ساعت ۱۵: ۵۵ سه نفری که قرار بود به سالن هماهنگی مسابقه بروند کارشان تمام شد اما آنها بهانه آوردند که ما بدون دیگر اعضای تیم نمی رویم. متاسفانه آنها با ناظر قطری بازی تماس گرفتند و گفته اند که ایرانی ها در اینجا کار ما را خوب انجام ندادند و نمی گذارند ما به جلسه قبل از بازی برسیم. البته شیطنت در ذات این آقایان وجود دارد و من هم بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع از مدیر رسانه ای تیم خواستم تا با مترجم نماینده و ناظر قطری تماس بگیرد و وقایع را به درستی شرح دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مسئولان تیم الهلال به جلسه قبل از بازی می رسند یا خیر، گفت: به هرحال ترافیک وجود دارد اما مشکل خاصی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

دیدار استقلال و الهلال ساعت ۲۱ فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.