• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35234

  کاروان تیم فوتبال الهلال دقایقی پیش وارد ایران شد. باشگاه استقلال نیز شرایط لازم را برای ورود و اسکان کاروان الهلال فراهم کرده است.

  به گزارش پارس ، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با اشاره به اینکه کاروان تیم فوتبال الهلال ساعت ۱۴: ۴۵ امروز (دوشنبه) وارد تهران شد اظهار کرد: من به اتفاق عرب معاون باشگاه در فرودگاه هستیم و جلسه ای هم با مدیریت ترمینال فرودگاه برگزار کرده ایم و همه شرایط برای ورود بی دردسر کاروان الهلال به ایران فراهم است.

  وی ادامه داد: ما به نمایندگی از باشگاه برای استقبال از کاروان الهلال آمده ایم و بعد از اینکه عربستانی ها پرواز شان به زمین نشست با خودروهایی که از طریق باشگاه و همچنین سفارت عربستان در ایران آماده شده است آن ها به هتل محل اقامت خود خواهند رفت.

  افضلی در ادامه گفت: تیم های ایرانی همیشه بهترین میزبانی را در رقابت های آسیایی از حریفان خود انجام دادند. ما برای کاروان الهلال هتل اوین را در نظر گرفته بودیم اما مسئولان این تیم از آنجا که سال قبل در هتل آزادی حضور داشتند و از شرایط آن راضی بودند از ما درخواست کردند که در این هتل باشند و ما هم شرایط اسکان آن ها را فراهم کرده ایم.

  به نقل از ایسنا، دیدار تیم های استقلال و الهلال فردا (سه شنبه) ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

   

  ایران باشگاه استقلال دانشجویان ایران رسانه رقابت زمین عربستان فوتبال معاون ورزشگاه آزادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها