به گزارش پارس ، مرتضی اسدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ی آذربایجان شرقی، در رابطه با بازی الشباب عربستان عنوان کرد: گرمای بیش از حد و تغییرات آب و هوایی در نتیجه بازی با الشباب تأثیر گذار بود. درست است الشباب تیم خوبی است ولی مساوی کمترین حق ما در عربستان بود.

وی ادامه داد: هنوز چیزی را از دست نداده ایم. با همت بازیکنان و حمایت مردم آذربایجان می توانیم الشباب را در تبریز شکست دهیم و فکر کنم برد این تیم نقطه ی پرتاب تراکتور به مراحل بالاتر است.

وی افزود: هواداران در همه ی بازی ها برای ما سنگ تمام گذاشتند. از آنها می خواهم در بازی های آینده تیم را بیش از پیش پشتیبانی کنند چون واقعأ این شش بازی فینال است و رتبه نهایی ما در این فصل بستگی به نتایج این بازی ها دارد.

اسدی درباره ی نتایج اخیر و ضعیف تراکتورسازی اظهار کرد: خستگی بازیکنان، کمبود نفرات و مشکلات مالی همه در نتایج اخیر تیم تأثیر گذار بود. هنوز همه چیز به پایان نرسیده است و اگر در سه بازی آینده مان در لیگ پیروز شویم، می توانیم رتبه ای بهتر از سومی را کسب کنیم.

این بازیکن درباره وضعیت مالی باشگاه خاطرنشان کرد: بخشی از قراردادمان پرداخت شده است و مسولان باشگاه درصدد این هستند که تا پایان فصل ۸۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کنند و در سفر عربستان هم این قضیه توسط مسئولان تیم مطرح شد.

اسدی در رابطه با وضعیت محمد ابراهیمی و محسن فروزان، دو بازیکن اخراجی تیم گفت: هرکس مسئول مصاحبه ی خود است و باید پاسخگو حرف هایش باشد.

وی افزود: من نمی خواهم از باشگاه حمایت کنم ولی این قانون فوتبال است که مربی تصمیم گیر نهایی است. ان شاءالله شرایطی فراهم شود که این دو بازیکن خوب به تمرینات برگردند و در بازی های آتی تیم را همراهی کنند.