• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35157

  مسئولان و سرمربی تیم فوتبال گهر خواهان بخشش محکومیت استقلال از برگزاری بازی بدون تماشاگر توسط کمیته انضباطی و سازمان لیگ شدند.

  به گزارش پارس ، به نقل از مهر، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل تخلفات صورت گرفته از سوی تماشاگران تیم استقلال در بازی این تیم با تیم تراکتورسازی در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر، باشگاه استقلال را به محرومیت یک جلسه ای از حضور تماشاگران خود در اولین بازی که درلیگ برتر میزبان هستند محکوم کرد که متعاقب این رای تیم استقلال در بازی با گهر در هفته سی و یکم رقابتهای لیگ برتر باید بازی خود را بدون تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار کند.

  در حال حاضر مسئولان و سرمربی تیم گهر، از مسئولان کمیته انضباطی و سازمان لیگ برتر تقاضا دارند که این محکومیت باشگاه استقلال مورد بخشش قرار گیرند تا هواداران هردو تیم بتوانند برای دیدن بازی تیم های استقلال و گهردر ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند.

  محمد مایلی کهن، سرمربی تیم گهر در این خصوص به خبرنگار مهر، می گوید: " من از اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی و مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ تقاضا دارم که اجازه حضور تماشاگران دو تیم استقلال و گهر را در ورزشگاه آزادی بدهند و به جای این محکومیت عواید بلیط فروشی و مالی دیدار تیم های فوتبال استقلال و گهر را به تکمیل ورزشگاه تختی شهر دورود اختصاص دهند. "

  دیدار تیم های فوتبال استقلال و گهر از هفته سی و یکم رقابتهای لیگ برتر ساعت ۱۹ روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

  استقلال اسماعیل حسن زاده بازی باشگاه استقلال رئیس کمیته انضباطی سازمان لیگ سرمربی تیم فوتبال کمیته انضباطی محمد مایلی کهن مهدی تاج

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها