به کزارش پارس ، به نقل ازورزش سه، مهدی کیانی در مورد دیدار تیمش روز چهارشنبه در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشباب عربستان گفت: باید در این مسابقه به پیروزی برسیم تا شرایط مان رادر جدول بهتر کنیم. متاسفانه در دیدار قبلی مان با این تیم شکست خوردیم امیدوارم بتوانیم این بار پیروز شویم.

وی افزود: در مسابقه ای که در عربستان به میدان رفتیم بازی خوبی انجام دادیم در نیمه اول گرمای هوا روی کارمان تاثیر گذاشت اما در نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم انشاءالله در این مسابقه جبران خواهیم کرد.

کیانی در مورد حضور هواداران خاطرنشان کرد: هواداران تراکتورسازی همیشه ما را شرمنده خود کرده اند امیدوارم روز چهارشنبه ورزشگاه یادگار امام پر شود و بتوانیم عیدی خوبی به هواداران بدهیم.

وی در مورد اینکه گفته می شود بین دهنوی و آذرنیا درگیری به وجود آمده است، اظهار داشت: درگیری در میان نبوده و این صحبتی است که برخی انجام می دهند. در اردو همواره در کنار دهنوی وآقای آذرنیا بودیم و ما هیچ چیزی مشاهده نکردیم.

هافبک تراکتورسازی در مورد وضعیت ابراهیمی و فروزان که به دلیل مشکلات انضباطی در حال حاضر با تیم تمرین نمی کنند، عنوان کرد: ابراهیمی و فروزان برای تیم زحمت کشیدند و امیدوارم سردار جعفری بزرگی کنند و اجازه حضور آنها در تمرینات را بدهند. این دو بازیکن می توانند به ما کمک کنند و امیدوارم هر چه زودتر به تمرینات تیم بازگردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به مهدوی کیا به دلیل فوت مادرش تسلیت می گویم و همچنین به آقای خطیبی که توانستند تیم گسترش فولاد را به لیگ برتر بیاورند تبریک بگویم. انشاءالله شهرداری تبریز بتواند به لیگ برتر صعود کند تا شهر تبریز سه نماینده داشته باشد.