به گزارش پارس ، به نقل ارفارس، عکاظ نوشت: اعضای تیم الهلال امروز به تهران سفر می کنند الهلال بازی رفت را ۲ بر یک باخت و فقط برای پیروزی تلاش خواهد کرد زیرا هر نتیجه ای غیر از این، سبب خروج الهلال از دور مسابقات خواهد شد.

به نوشته عکاظ، زلاتکو سرمربی کروات الهلال در آخرین صحبت خود با اعضای تیم بر تلاش برای کسب سه امتیاز این مسابقه تاکید کرد و برای بازیکنان توضیح داد که آنان قدرت این کار را دارند و استقلال بازی رفت را به دلیل برتری فنی نبرده بلکه بر اساس اشتباهات (بازیکنان الهلال) پیروز شده است.

بنا بر این گزارش، سرمربی الهلال آخرین تمرینات را بر اساس تاکتیکی کاملا هجومی انجام داد که از جمله اهداف آن استفاده از فضاهایی است که (به گفته این روزنامه) بازیکنان استقلال در زمین ایجاد می کنند. علاوه بر این در هم شکستن دفاع تیم استقلال از دیگر اهداف این تمرین بود.

این روزنامه سعودی همچنین تاکید کرد که سرمربی الهلال ترکیب این تیم را تغییر نداده و فقط از عبدالله الزوری در قلب دفاع استفاده خواهد کرد و ماجد المرشدی را کنار گذاشته است.

بنا بر این گزارش، الهلال در آخرین جلسه، تمرین هایی در وسط زمین و شوت از راه دور را در دستور کار قرار داد که نواف العابد و محمد الشلهوب و یاسر القحطانی و ماجد المرشدی در آن شرکت کردند.