• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35105

  دبیر سابق فدراسیون کشتی درباره صحبت‌های خطیب مبنی بر اینکه وی را برای ایجاد نشاط اداری تغییر داده است گفت: کسانی نشاط را بر هم می‌زنند که خریدهای غیرقانونی کرده‌ و پولش را نداده‌اند.

  به گزارش پارس ، عارف ربطی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره کنار گذاشته شدنش از دبیری فدراسیون کشتی گفت: فکر می کنند من به خاطر ماندن در این پُست سماجت و پیگیری می کنم، در حالی که همه می دانند من دنبال این برنامه ها نیستم.

  وی ادامه داد: اتفاقاً از این تصمیم خیلی هم خوشحالم، اما باید کرامت افراد حفظ شود. می شد با تعاملی بهتر این کار را انجام داد. من در عید از تعطیلات خودم زده ام و به امور فدراسیون رسیدگی می کردم که این کار انجام شد.

  ربطی درباره صحبت های خطیب مبنی بر اینکه وی را به دلیل ایجاد نشاط اداری در فدراسیون کشتی تغییر داده است گفت: من نشاط را بر هم می زنم یا طلبکارانی که برای دریافت پولشان به فدراسیون می آیند؟ اگر منظورش این است که چرا اصولی با موارد برخورد می کنم، کار من ایجاب می کند.

  دبیر پیشین فدراسیون کشتی خاطر نشان کرد: کسانی نشاط را بر هم می زنند که خریدهای غیرقانونی کرده اند و پولش را نداده اند. خدا کند با رفتن من نشاط اداری برقرار شود.

  تعطیلات فدراسیون کشتی پاسخ غیرقانونی اداری عارف خریدهای ربطی خطیب نشاط
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها