به گزارش پارس ، به نقل از فارس، وی افزود: ما در راستای قهرمانی، هدفگذاری بسیار خوبی داریم تا در فینال هم باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس که همه از آن انتظار موفقیت دارند به یک قهرمانی برسد.

ولادتکو ادامه داد: قطعاً پرسپولیس همیشه باید برای عرصه های قهرمانی بجنگد ما متأسفانه در لیگ روزهای بدی داشتیم و به هدفمان نرسیدیم ولی در جام حذفی، برای هواداران جز قهرمانی به مسئله دیگری فکر نمی کنیم.

وی یادآور شد: یک دیدار بسیار سخت را مقابل داماش پشت سر گذاشتیم. هر دو تیم دنبال پیروزی بودند و به نظرم با انگیزه ای که داشتیم به نتیجه دلخواه رسیدیم اما مشکل زمین کمی کیفیت بازی را کم کرده بود و به همین دلیل ما هم نتوانستیم فوتبال همیشگی را به نمایش بگذاریم در مجموع هدف ما پیروزی بود که به آن رسیدیم.

ولادتکو در پاسخ به سؤالی که بالاخره پست بازی شما در پرسپولیس کجاست، گفت: برایم فرقی ندارد. هر جایی که کادر فنی گفت بازی می کنم من دوست دارم طبق اهداف تیم عمل کنیم برای من در این تیم افتخار است که با مهدی مهدوی کیا و علی کریمی که سال ها در بوندس لیگا توپ می زدند هم بازی بودم آنها کاپیتان های بسیار با شخصیت باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران هستند.

هافبک قرمزپوشان درباره قراردادش با پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس را دوست دارم اما در انتهای فصل قراردادم با این تیم تمام می شود. باشگاه باید روی من نظر مثبتی برای تمدید قرارداد داشته باشد. خوشبختانه در طول مدتی که در پرسپولیس بودم هواداران به دنبال ما بودند و با حمایت شان نسبت به ما لطف داشتند که جا دارد از آنها تشکر کنم.