• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35073

  پینگ‌پنگ باز المپیکی ایران عنوان کرد که تلاش می‌کند در رقابت‌های کاپ آسیا نتیجه‌ای بهتر از دوره پیش کسب کند. نوشاد عالمیان درباره روند تمریناتش پیش از اعزام به کاپ آسیا، اظهار کرد: خوشبختانه در ایام نوروز تمرینات خوبی داشتم و حالا به همراه چند تن از ملی‌پوشان برای آمادگی بیشتر پیش از اعزام به مسابقات کاپ آسیا در آکادمی پینگ‌پنگ تمرین می‌کنیم.

  به گزارش پارس ، وی ادامه داد: شرایط خوبی دارم و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی را در این رقابت ها کسب کنیم. همچنین در دوره پیش عنوان چهارمی را به خود اختصاص داده بودم و امسال با آمادگی به این مسابقات می روم.

  عالمیان خاطر نشان کرد: تقریبا از رقیبان شناخت کامل دارم و سخت ترین رقبایم پینگ پنگ بازان چینی هستند. امیدوارم که قرعه خوبی در این مسابقات داشته باشم.

  عالمیان که در آخرین روزهای سال ۹۱ عملکرد قابل توجهی در رویدادهای بین المللی نداشت، گفت: آن زمان آمادگی کامل نداشتم، اما حالا شرایط بهتر است و با توجه به تمریناتی که داشتم فکر می کنم بتوانم در سال جدید خوب ظاهر شوم.

  وی درباره وضعیت برادرش که قرار است او را در این مسابقات همراهی کند، گفت: نیما پس از آخرین اردوی تیم ملی در ایام تعطیلات کمی از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد که البته ربطی به تمریناتش نداشت و به همین دلیل چند روزی نتوانست تمرین کند، اما حالا مشکلی ندارد و تمریناتش را ادامه می دهد.

  به نقل از ایسنا، نیما و نوشاد عالمیان ۲۰ فروردین برای حضور در کاپ آسیا به کشور چین اعزام خواهند شد. پیش از این قرار بود ندا شهسواری هم همراه این دو ملی پوش باشد، اما اعزام بانوی المپیکی پینگ پنگ ایران با موافقت شورای برون مرزی روبرو نشد.

  آسیب دیدگی اردوی تیم ملی ایام تعطیلات ایام نوروز ایران چین رقابت ملی پوش آسیا کاپ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها