به گزارش پارس ، یحیی گل محمدی در جمع خبرنگاران در خصوص محل برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت: ما تابع فدراسیون فوتبال هستیم و هرجایی که آنها طبق آیین نامه بگویند به میدان خواهیم رفت. ما مطیع قانون هستیم و برای اجرای آن هیچ مشکلی نداریم.

به نقل از فارس، وی در پاسخ به این سؤال که خیلی ها معتقدند مشهد بهترین مکان برای برگزاری این فینال است، گفت: مگر جایی بهتر از مشهد هم داریم؟ اگر گفته اند حتماً مشهد بهترین جا است.

سرمربی قرمزپوشان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس که بهتر نیست تکلیف را زودتر مشخص کنند، ادامه داد: واقعاً من هم با حرف شما موافقم بهتر است زودتر تعیین تکلیف شود تا ما بدانیم باید خودمان را با چه شرایطی وفق بدهیم. بالاخره ما هم باید تیم مان را آماده کنیم و نیاز به برنامه ریزی و شرایط ایده آل داریم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه نام کرانچار به عنوان جایگزین شما با وجود تکذیب های رویانیان برای چندمین بار برای فصل آینده برای حضور در پرسپولیس مطرح شده نیز گفت: کجا این موضوع مطرح شده؟ من به این حرف ها کاری ندارم و با پرسپولیس یک سال و نیم قرارداد دارم بعد از پایان فصل هم باشگاه تصمیم می گیرد که مربی جدید چه کسانی باشد و یا چه فردی نباشد من تا آخر قراردادم پایبندم ولی اگر واقعاً به این نتیجه برسم که با مربی دیگر می خواهند صحبت کنند برای من مشکلی نیست و من هم هیچ اصراری برای ماندن در اینجا و پرسپولیس ندارم.

وی افزود: این حق باشگاه است با هر مربی که دوست دارد حرف بزند و من از این موضوع ناراحت نمی شوم مطمئن باشید وظیفه خودم را تا آخرین لحظه به نحو احسن انجام خواهم داد.