• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34996

  مدافع تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه برای حفظ صدرنشینی خود در گروه نیاز به بردن الهلال داریم، گفت: من در بازی با الهلال روی یاسر القحطانی به دلیل رفتار بدی که در بازی رفت نسبت به من داشت خیلی حساس هستم.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، حنیف عمران زاده پس از تمرین عصر یکشنبه استقلال در خصوص بازی با استقلال، در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: به هواداران استقلال قول می دهیم که سه امتیاز بازی با الهلال را خواهیم گرفت. مطمئن باشید ۱۰۰ درصد برای شکست تیم الهلال پا به میدان خواهیم گذاشت چون برای حفظ صدرنشینی خود در گروه نیاز به بردن الهلال داریم.

  وی در همین خصوص افزود: از هواداران استقلال انتظار داریم که ورزشگاه را پرکنند و البته از مسئولان ورزشگاه ازادی نیز می خواهیم آمار تعداد تماشاگران را درست اعلام کنند و مانند بازی با العین تعداد ۴۵ هزار تماشاگر را ۲۰ هزار نفر اعلام نکنند.

  مدافع استقلال تاکید کرد: من در بازی پیش رو روی یاسر القحطانی به دلیل رفتار بدی که در بازی رفت نسبت به من داشت خیلی حساس هستم.

  دیدار تیمهای فوتبال استقلال و الهلال از مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۱ روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

  استقلال بازی حنیف عمران زاده فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ورزشگاه آزادی الهلال رفتار حساس القحطانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها