• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34952

  پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید، سرخپوشان در دیدار با داماش باتجربه‌تر بودند و پیروز شدند.

  به گزارش پارس ، مهدی تارتار در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، درباره دیدار پرسپولیس و داماش در دور نیمه نهایی جام حذفی فوتبال عنوان کرد: بازی خوبی از سوی دو تیم ارائه نشد که با توجه به وضعیت ورزشگاه عضدی رشت طبیعی بود. بازی از کیفیت خوبی برخوردار نبود و پنالتی هم که تا حد زیادی با شانس ارتباط دارد. با این حال بازیکنان پرسپولیس با استفاده از تجربه بالاترشان موفق شده و به فینال راه یافتند.

  او افزود: داماش در این دیدار بازی خوبی را ارائه داد و بیشتر زمان بازی صاحب توپ بود. بسیاری از نفرات دیروز داماش همان هایی هستند که در زمان حضورم در داماش زیر نظر داشتم. ما بسیاری از این جوانان را شناسایی کردیم و خدا را شکر که برای مردم رشت مثمرثمر بودیم و توانستیم در داماش خدماتی را ارائه دهیم.

  پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا می توان این ادعا را داشت که اگر ژوزه زودتر از این از پرسپولیس می رفت، شاید پرسپولیس در لیگ از وضعیت بهتری برخوردار بود، گفت: قبول دارم که پرسپولیس در نیم فصل امتیاز های زیادی را از دست داد، ولی فکر می کنم، مدیریت باشگاه پرسپولیس با حفظ ژوزه تا پایان نیم فصل کار درستی را انجام داد و واقعا زمان دادن کمتر از یک نیم فصل به مربی دور از حرفه ای گری است. پرسپولیس با فتح جام حذفی می تواند برای سال بعد بابرنامه تر برای سه جام نقشه بریزد و برای این کار فرصت مناسبی دارد.

  او در پاسخ به سوالی درباره سقوط احتمالی گهر به دسته پایین تر اظهار داشت: زمانی که در گهر حضور داشتم، در همان هفته هفتم همه این روزها را پیش بینی می کردم. مسئولان استانی توجهی به گهر نداشتند و به علت نداشتن تجربه تصور می کردند به هر ترتیبی می توان تیم را در لیگ نگاه داشت. ما هم دیدیم مردم استان از ما توقع دارند و با این شرایط نمی توان کمکی کرد و از این تیم کنار کشیدیم. امیدوارم تیم هایی که به لیگ برتری می آیند، از مدیران، بازیکنان و شرایط حرفه ای و باتجربه استفاده کنند. می بینید که سه تیم پیکان، گهر و آلومینیوم که سال گذشته به لیگ برتر آمدند، در چه وضعی هستند. در دورود اگر مشکلات مالی و میزبانی را حل می کردند و از سویی دیگر در نیم فصل یارگیری انجام می شد، قطعا تیم در لیگ می ماند اما دیدید که هیچ اتفاقی رخ نداد و این تیم در آستانه سقوط است.

  پیشکسوت پرسپولیس در پایان با آرزوی موفقیت برای پرسپولیس در فینال جام حذفی گفت: دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود تا دل هواداران و من به عنوان یک هوادار کوچک شاد شود.

  بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جام حذفی شکر فوتبال لیگ برتر مشکلات مالی نیم فصل نیمه نهایی جام حذفی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها