• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34917

  دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به دبیران کل فدراسیون های عضو کنفدراسیون، ورزشگاههای محل برگزاری رقابتهای جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ استرالیا را اعلام کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل از" ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آلکس سوسی در نامه اش به فدراسیون های عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا، ورزشگاهها و زمان برگزاری دیدارها در گروه های مختلف در مرحله مقدماتی تا مراحل حذفی و نیمه نهایی و رده بندی و فینال را اعلام کرده است.

  بر این اساس دیدارهای جام ملتهای آسیای ۲۰۱۵ در شهرهای سیدنی، ملبورن، بریسبان، کانبرا و نیوکاسل برگزار می شود.

  ورزشگاههای میزبان رقابتها هم به شرح زیر است:

  ورزشگاه استرالیا که در شهر سیدنی قرار دارد و ۷ بازی در این ورزشگاه انجام می شود و میزبان بازیهای یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال هم هست. این ورزشگاه ۸۴ هزار نفر گنجایش دارد.

  ورزشگاه مستطیلی ملبورن که از نامش پیداست در شهر ملبورن قرار دارد و ۳۰ هزار نفر گنجایش دارد. در این ورزشگاه قرار است مراسم افتتاحیه رقابتها، چند بازی مرحله مقدماتی و یک بازی مرحله یک چهارم نهایی که جمعا ۷ بازی می شود برگزار شود.

  ورزشگاه بریسبان هم در شهر بریسبان است و ۵۲۵۰۰ نفر گنجایش دارد و قرار است ۷ بازی شامل بازیهای مرحله یک چهارم و چند بازی مرحله مقدماتی در آن برگزار شود.

  ورزشگاه کانبرا ورزشگاه دیگری است که در شهر کانبرا قرار دارد و با ۲۵۰۰۰ نفر گنجایش میزبان ۷ بازی مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی است.

  ورزشگاه نیوکاسل در شهر نیوکاسل با ۳۳۰۰۰ نفر گنجایش، میزبان ۴ بازی نیمه نهایی و رده بندی ویک بازی مرحله گروهی خواهد بود.

  لازم به ذکر است رقابتها از روز جمعه ۹ ژانویه ۲۰۱۵ برابر ۱۹ دی ۱۳۹۳ آغاز می شود و روز شنبه ۳۱ ژانویه ۲۰۱۵ برابر با ۱۱ بهمن ۹۳ به پایان خواهد رسید.

  بازی جام ملت های آسیا فدراسیون فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا گروه های مختلف نیمه نهایی مرحله شهرهای میزبان ورزشگاه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها