• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34872

  تیم فوتبال سپاهان ایران که فردا دوشنبه برای برگزاری دیدار با الاهلی در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا به عربستان سفر می‌کند، به علت نبودن پرواز مجبور است از جده به ساری بازگشته، از آنجا به گرگان برود و در نهایت از آن شهر به اصفهان باز گردد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، تیم فوتبال سپاهان ایران که در هفته چهارم از مرحله گروهی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا میهمان الاهلی عربستان است، با پرواز ساعت ۱۱: ۴۵ دقیقه صبح امروز از اصفهان راهی تهران می ‎ شود و پس از یک شب اقامت در تهران، ساعت ۷ صبح فردا دوشنبه تهران را به مقصد شهر جده عربستان ترک می کند.

  شاگردان زلاتکو کرانچار که در شهر مکه اقامت می کنند، ساعت ۲۲ روز چهارشنبه در ورزشگاه ملک عبدالله الفیصل شهر جده به مصاف تیم الاهلی می روند. طبق برنامه ریزی سپاهانی ها باید صبح پنجشنبه به ایران باز گردند ولی به علت نبود پرواز برگشت، بازگشتی عجیب و پردردسر به ایران خواهند داشت.

  سپاهانی ها ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه به فرودگاه شهر جده می روند و بالاجبار با پرواز مستقیم جده - ساری به ایران باز می گردند. آنها با اتوبوس از شهر ساری به گرگان می روند و در نهایت با پرواز گرگان به اصفهان به شهر خود باز می گردند، بازگشتی که یک روز به طول می انجامد و خستگی بسیاری را برای بازیکنان و کادرفنی تیم سپاهان به همراه خواهد داشت.

  این درحالی است که سپاهانی ها باید روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه هم در تهران با استقلال بازی کنند، دیداری که در چارچوب هفته سی و دوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور خواهد بود.

  رسول خوروش در گفتگو با خبرنگار مهر، با تائید این اخبار در خصوص اینکه چرا سپاهانی ها بعد از بازگشت به ایران در تهران نمی مانند تا پیش از دیدار با استقلال مسافرت کمتری انجام دهند، گفت: در ابتدا می خواستیم از جده به تهران سفر کنیم تا پیش از دیدار با استقلال اردویی را در این شهر برگزار کنیم اما به علت اینکه بازیکنان علاوه بر خستگی جسمی، به دلیل دوری از خانواده ممکن است دچار خستگی روحی هم شوند، ترجیح دادیم به اصفهان رفته و یک روز پیش از دیدار با استقلال به تهران سفر کنیم.

  اتوبوس استقلال اصفهان ایران بازی خانواده عربستان فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ملک عبدالله

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها