• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34870

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه با تلاش بازیکنان و درایت کادر فنی جشن راهیابی به فینال به هواداران پرسپولیس هدیه داده شد، گفت: متاسفانه پیش از بازی اقداماتی انجام شد که دور از روح جوانمردی در فوتبال بود. این اتفاقات در شرایطی رخ داد که برخی مدیران خودشان را پرسپولیسی می‌دانند اما برای ناکامی این تیم دست به کارهایی می‌زنند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر؛ محمد رویانیان پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر داماش و صعود به فینال جام حذفی در گفتگو با سایت این باشگاه ضمن بیان مطلب فوق افزود: پیروزی برابر داماش و راهیابی پرسپولیس به فینال رقابتهای جام حذفی را به هواداران خوب، دلسوز و فهیم پرسپولیس صمیمانه تبریک می گویم و امیدوارم پرسپولیس با قهرمانی در جام حذفی دل هواداران را بیش از این شاد کند.

  وی خاطرنشان کرد: البته از بابت توهین و هتک حرمت هایی که در این دیدار به باشگاه پرسپولیس و هواداران آن شد، ابراز تأسف کرده و از هوادارانی که پشت در استادیوم ماندند عذرخواهی می کنم. همچنین از هوادارانی که ۱۲۰ دقیقه در ورزشگاه تیم میزبان از پرسپولیس حمایت کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره کشیده شدن سرنوشت بازی به ضربات پنالتی افزود: اعتقاد و ایمان بنده با توجه به توانی که بازیکنان پرسپولیس داشتند، این بود که بازی در وقت قانونی به نفع پرسپولیس به پایان برسد اما به هر حال تیم میزبان در سایه حمایت تماشاگران و عادت داشتن به بازی در چمن مصنوعی با تمام وجود سعی در ایستادگی مقابل پرسپولیس داشت.

  وی اضافه کرد: ولی خوشحالم در نهایت با تلاش، همت و دقت بازیکنان پرسپولیس و درایت کادر فنی جشن پیروزی و راهیابی به فینال به هواداران پرسپولیس هدیه داده شد و از این بابت به اعضای تیم خسته نباشید می گویم و امیدوارم در سایه همین تلاش ها، همدلی و اتحاد حاکم بر تیم شاهد قهرمانی سرخپوشان در جام حذفی و راهیابی به لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

  رویانیان با اشاره به اتفاقات بوجود آمده در این دیدار تصریح کرد: طی ۴۸ ساعتی که در رشت بودم، به عینه دیدم چه کارشکنی ها و چه اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد تا پرسپولیس قبل از بازی دچار مشکل و حاشیه شود. اقداماتی انجام شد که دور از روح جوانمردی در فوتبال بود. خیلی ها را هدایت کرده بودند و جنگ روانی به راه انداخته تا با ایجاد مشکلاتی آرامش را از پرسپولیس سلب کنند. این اتفاقات در شرایطی رخ داد که برخی مدیران خودشان را پرسپولیسی می دانند اما برای ناکامی پرسپولیس دست به کارهایی می زنند که دور از روح جوانمردی در فوتبال است.

  وی صحبت هایش درباره اظهار نظر امروز مسئولان برگزاری مسابقات درباره نحوه برگزاری دیدار فینال جام حذفی هم یادآور شد: نمی دانم چرا تصمیمات اتخاذ شده درباره فینال جام حذفی مدام تغییر می کند. ظاهرا این موضوعی بوده که در گذشته نیز شاهد آن بوده ایم. ما با این تصمیمات ناگهانی و عجیب مخالف بوده و نظر خود را متعاقبا و به طور کاملا شفاف اعلام کرده و تابع قانون هستیم.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: نسبت به اینکه ناگهان نحوه برگزاری فینال جام حذفی که دیدار مهمی است، تغییر می کند و اما و اگرهایی در آن ایجاد می شود مخالف بوده و آن را حرفه ای نمی دانیم. در فوتبال حرفه ای باید نحوه برگزاری مسابقات بویژه فینال یک جام مشخص باشد و ما نمی دانیم چرا ابهامات جدیدی در این باره بوجود آمده و نظر نهایی خود را طبق قوانین اعلام خواهیم کرد.

  بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جام حذفی جنگ عجیب و غریبی فوتبال فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا مدیر عامل باشگاه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها