• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34823

  عضو هیات مدیره باشگاه نفت آبادان پس از سقوط این تیم به لیگ دسته یک گفت: وضعیت نفت مانند اتوبوسی است که ته دره سقوط کرده و باید به فکر این باشیم تا آن را از ته دره خارج کنیم و در کمترین زمان و با کمترین هزینه به مسیر اصلی که لیگ برتر است، ‌ برسانیم.

  به گزارش پارس ، مسعود رضاییان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهارکرد: قبلا برای ماندن در لیگ روی کاغذ شانس داشتیم اما متاسفانه با شکست روز گذشته برابر مس کرمان، این شانس روی کاغذ هم از بین رفت و تیم به دسته یک سقوط کرد.

  وی خاطرنشان کرد: وضعیت نفت مانند اتوبوسی می باشد که ته دره سقوط کرده است و معمولا در چنین شرایطی، عده ای در این فکر هستند که چرا اتوبوس سقوط کرده است و عده ای نیز به دنبال این موضوع هستند که راننده اتوبوس را مقصر جلوه دهند که البته قطعا در کنار این افراد، افراد دیگری هم وجود دارند که به این موضوع فکر می کنند که این اتوبوس را چگونه از ته دره خارج کنند.

  این عضو هیات مدیره باشگاه نفت آبادان ادامه داد: من فکر می کنم وجود تمام این افراد در کنار یکدیگر خوب است و باید به این موضوع فکر کرد که چرا نفت آبادان سقوط کرده است و این سقوط باید درسی شود تا دیگر این مشکل تکرار نشود که در این راستا بررسی عوامل، ضروری است.

  وی گفت: شاید طبق ۹۰ تا ۹۵ درصد نظرات کارشناسان و تحلیل های صورت گرفته، تغییرات بسیار در باشگاه و تیم مزید بر علت شد تا لطمه و خسارات بسیاری به تیم وارد شود و تیم به لیگ یک سقوط کند. به نظر می رسد این تغییرات به جای این که برای تیم راه گشا باشد، به آن لطمه وارد کرد و البته قطعا موارد فنی نیز از دلایل سقوط تیم به لیگ پایین تر بوده است.

  رضاییان عنوان کرد: فکر می کنم لازم است تمام این موارد بررسی و تحلیل شود تا درنهایت هر تصمیمی که برای تیم گرفته می شود، عبرتی از گذشته در آن نقش داشته باشد اما آن چه به ذهن خود من می رسد این است که اتوبوس فوتبال در حال حرکت است و ما باید راهی پیدا کنیم که هر چه سریع تر از ته دره خارج شود و در ادامه یک راه مطمئن را در پیش بگیریم که دیگر سقوط نکنیم.

  وی افزود: برای این اقدام باید فکر کرد و برنامه هایی هماهنگ داشته باشیم و به نظر من این کار مهم تر از این است که به دنبال این موضوع باشیم که چرا تیم سقوط کرده است. درکل به دنبال مقصر بودن کار درستی نیست و باید به دنبال راه کار باشیم.

  عضو هیات مدیره باشگاه نفت آبادان بیان کرد: همان طور که یک تیم بدون علت قهرمان نمی شود، بدون علت هم سقوط نمی کند و تمام عوامل باشگاه و تیم در به وجود آمدن چنین شرایطی نقش داشته اند. نباید در هنگام سقوط، فردی را مقصر دانست چرا که یکسری از عوامل دست به دست هم داده اند که چنین شرایطی ایجاد شده است.

  وی در ادامه درباره برنامه های باشگاه برای حضور در لیگ یک گفت: آن چه در نگاه ما است، این می باشد که سال آینده تیمی داشته باشیم که آن قدر قدرتمند کار کند که چهار، پنج هفته مانده به پایان لیگ دسته یک، بدون اما و اگر سرنوشت صعود خود را به لیگ برتر مشخص کند و قهرمانی اش مشخص شده باشد.

  رضاییان افزود: به هر حال این دیدگاه و هدف ما می باشد که باید از قبل ابزار لازم را برای رسیدن به آن فراهم کنیم و باید باتوجه به این هدف برنامه ریزی کرد تا بتوانیم کار خود را پیش ببریم. هر چند اکنون مردم از سقوط نفت غمگین هستند ولی باید به آن ها گفت که تیم همچنان زنده است و راه برگشت دارد و می جنگد و به لیگ برتر برمی گردد. به هر حال امیدوارم تیم در لیگ دسته یک ساختاری پیدا کند که این قدر در آن شاهد تزلزل نباشیم و با ثبات کار کند.

  اتوبوس ذهن فوتبال لیگ برتر مس کرمان نفت نفت آبادان سقوط تیم لیگ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها