• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34816

  محمد رویانیان گفت: برتری پرسپولیس مقابل داماش و راهیابی به فینال جام حذفی را به هواداران، کادر فنی و بازیکنان تبریک گفته و امیدوارم با قهرمانی در جام حذفی دل هواداران را بیش از این شاد کنیم.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه همچنین گفت: پیروزی و راهیابی پرسپولیس به فینال را به هواداران خوب، دلسوز و فهیم پرسپولیس صمیمانه تبریک می گویم و از بابت توهین و هتک حرمت هایی که در این دیدار به باشگاه پرسپولیس و هواداران آن شد، ابراز تأسف کرده و از هوادارانی که پشت در استادیوم ماندند، عذرخواهی کرده و از هوادارانی که ۱۲۰ دقیقه در ورزشگاه تیم میزبان از پرسپولیس حمایت کردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

  رویانیان درباره کشیده شدن سرنوشت بازی به ضربات پنالتی گفت: اعتقاد و ایمان بنده با توجه به توانی که بازیکنان پرسپولیس داشتند این بود که بازی در وقت قانونی به نفع پرسپولیس به پایان برسد اما به هر حال تیم میزبان در سایه حمایت تماشاگران و عادت داشتن به بازی در چمن مصنوعی با تمام وجود سعی در ایستادگی در مقابل پرسپولیس داشت ولی خوشحالم که در نهایت با تلاش، همت و دقت بازیکنان پرسپولیس و درایت کادر فنی جشن پیروزی و راهیابی به فینال به هواداران پرسپولیس هدیه داده شد و از این بابت به اعضای تیم خسته نباشید می گویم و امیدوارم در سایه همین تلاش ها، همدلی و اتحاد حاکم بر تیم شاهد قهرمانی سرخپوشان در جام حذفی و راهیابی به لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

  رویانیان با اشاره به اتفاقات به وجود آمده در این دیدار گفت: طی ۴۸ ساعتی که در رشت بودم، به عینه دیدم که چه کارشکنی ها و چه اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد تا پرسپولیس قبل از بازی دچار مشکل و حاشیه شود. اقداماتی انجام شد که دور از روح جوانمردی در فوتبال بود. خیلی ها را هدایت کرده بودند و جنگ روانی به راه انداخته تا با ایجاد مشکلاتی آرامش را از پرسپولیس سلب کنند. این اتفاقات در شرایطی رخ داد که برخی مدیران خودشان را پرسپولیسی می دانند اما برای ناکامی پرسپولیس دست به کارهایی می زنند که دور از روح جوانمردی در فوتبال است.

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره اظهار نظر امروز مسئولان برگزاری مسابقات درباره نحوه برگزاری دیدار فینال جام حذفی گفت: نمی دانم چرا تصمیمات اتخاذ شده درباره فینال جام حذفی مدام تغییر می کند. ظاهرا این موضوعی بوده که در گذشته نیز شاهد آن بوده ایم و ما با این تصمیمات ناگهانی و عجیب مخالف بوده و نظر خود را متعاقبا و به طور کاملا شفاف اعلام کرده و تابع قانون هستیم. نسبت به اینکه ناگهان نحوه برگزاری فینال جام حذفی که دیدار مهمی است تغییر می کند و اما و اگرهایی در آن ایجاد می شود، مخالف بوده و آن را حرفه ای نمی دانیم. در فوتبال حرفه ای باید نحوه برگزاری مسابقات به ویژه فینال یک جام مشخص باشد و ما نمی دانیم چرا ابهامات جدیدی در این باره بوجود آمده و نظر نهایی خود را طبق قوانین اعلام خواهیم کرد.

  بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جام حذفی جنگ عجیب و غریبی فوتبال کادر فنی و بازیکنان لیگ قهرمانان آسیا مدیر عامل باشگاه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها