هفته سی و یکم لیگ برتر؛

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34552

  برتری دقایق پایانی آلومینیوم هرمزگان برابر ملوان انزلی و توقف ذوب‌آهن در زمین راه‌آهن حساسیت را در پایین جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال دوچندان کرد.

  به گزارش پارس به نقل ازمهر، روز سوم از هفته سی و یکم لیگ برتر فوتبال عصر امروز جمعه با برگزاری چهار مسابقه هم زمان به پایان رسید که در یکی از حساس ترین دیدارها تیم آلومینیم هرمزگان در دقیقه ۹۵ برتری ۳ بر ۲ را برابر ملوان انزلی به ثبت رساند تا با ۳۱ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی باقی بماند. در یکی دیگر از دیدارهای امروز تیم ذوب آهن در زمین راه آهن به تساوی یک بر یک رسید تا با ۳۱ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی باقی بماند.

  با نتایجی که تیم های آلومینیم و ذوب آهن برابر رقبایشان در هفته سی و یکم لیگ برتر کسب کردند رقابت بین این دو تیم برای فرار از سقوط در سه هفته پایانی لیگ برتر به اوج خود خواهد رسید. امروز همچنین تیم مس کرمان با یک گل از سد نفت آبادان گذشت تا مثل پرسپولیس ۴۶ امتیازی شود ولی به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم در رده هفتم جدول باقی بماند. جدال تیم های فولاد خوزستان و صبای قم نیز با تساوی ۲ - ۲ خاتمه یافت. صنعت نفت هم با این شکست به لیگ دسته اول سقوط کرد. نتایج چهار دیدار همزمان امروز و گلزنان بازیها به شرح زیر است:

  * فولاد خوزستان ۲ - صبای قم ۲
  - گل ها: مهدی نوری (۴۵ و ۶۷ - پنالتی) برای فولاد و فرید بهزادی کریمی (۲۳) و عبدالکریم اسلامی (۵۳)

  * راه آهن یک - ذوب آهن اصفهان یک
  - گل ها: مجتبی شیری (۸۶) برای راه آهن و علیرضا محمد (۹۱) برای ذوب آهن

  * مس کرمان یک - نفت آبادان صفر
  - گل: احمد حسن زاده (۸)

  * آلومینیم هرمزگان ۳ - ملوان انزلی ۲
  - گل ها: رضا ناصحی (۴ و ۹۵) و محمود تیغ نورد (۳۵) برای آلومینیم و پژمان نوری (۱۵) و سیدجلال رافخایی (۸۲) برای ملوان

   

  پرسپولیس جدول ذوب آهن راه آهن رده بندی لیگ برتر رقابت زمین فوتبال لیگ برتر نفت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها