نصیرزاده یا بی‌اطلاع است یا چشمش را بر روی واقعیت بسته است

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34531

  رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از تعلیق ۴۸ باشگاه فوتبال خبر داد و گفت: استقلال، صبا و پرسپولیس بدهکارترین باشگاه‌های لیگ برتر هستند.

  به گزارش پارس ، اسماعیل حسن زاده در گفت وگو با فارس در مورد اعتراض مدیران عامل دو باشگاه ملوان و ذوب آهن به حکم تعلیق خود و اینکه چرا فقط نام این دو باشگاه اعلام شده است گفت: ابتدا باید بگویم ما هیچ خبر جدیدی و یا دستورالعمل قضایی جدیدی منتشر نکرده ایم بلکه ۴۰ روز پیش چنین تصمیمی گرفته شده است و در همان زمان ۴۸ باشگاه در لیگ های مختلف به دلیل بدهی نامشان اعلام شد و گفتیم که این ۴۸ باشگاه به دلیل بدهی ها فصل آینده تعلیق هستند مگر آنکه تا پایان فصل سر و سامانی به بدهی های خود بدهند.

  وی ادامه داد: اینکه مدیران عامل دو باشگاه ذوب آهن و ملوان گلایه دارند و می گویند در آستانه بازی های حساس خود در لیگ برتر این خبر را اعلام کرده ایم باید بگویم که این خبر جدیدی نیست و ۴۰ روز پیش نام باشگاه های بدهکار را اعلام کرده ایم و اگر مدیران عامل این دو باشگاه به ما بگویند چرا آن زمان نام ما اعلام نشده است برایشان پاسخ داریم و اینگونه نیست که فقط همین دو باشگاه تعلیق شده باشند. حرف مدیران عامل محترم این دو باشگاه که می گویند چرا فقط ما تعلیق شده ایم مایه تأسف است زیرا ما ۴۰ روز پیش نام ۴۸ باشگاه را اعلام کرده ایم.

  حسن زاده با اشاره به باشگاه های بدهکار در لیگ برتر عنوان کرد: فقط ۶ باشگاه لیگ برتری نامشان در این فهرست قرار ندارد البته این به این معنا نیست که این ۶ باشگاه هیچ بدهی ندارند بلکه پرونده های مالی آن ها هنوز قطعی نشده است البته سه باشگاه نفت تهران، سپاهان و فولاد هیچ پرونده مالی نداشتند که من به مدیران عامل این سه باشگاه تلفن زدم تا از آن ها تشکر کنم که رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان به شوخی به من گفت ما هم بدهکار هستیم اما بازیکنان ما صبر و تحملشان بیشتر است.

  حسن زاده تصریح کرد: برایم عجیب است که رسانه ها به دنبال من می گردند تا در مورد تعلیق دو باشگاه ملوان و ذوب آهن از من سؤالاتی بپرسند در حالیکه خود آنها می دانند که ۴۰ روز پیش نام ۴۸ باشگاه را اعلام کرده ایم پس نیازی به پاسخگویی من نبوده است و خود رسانه ها می توانستند این مسئله را هم با استناد به رای ۴۰ روز پیش پاسخ بدهند.

  حسن زاده در مورد بدهکارترین باشگاه های لیگ برتر به فارس گفت: استقلال با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون بدهکارترین باشگاه لیگ برتر است بعد از آن، صبای قم و پرسپولیس با حدود یک میلیارد تومان بدهکارترین باشگاه های لیگ برتر هستند، یادم می آید قبل از عید نیز برخی رسانه ها نوشتند استقلال هم در لیگ برتر صدرنشین است و هم در جدول بدهی ها در صدر قرار داد و صبای قم دوم و پرسپولیس در رده سوم ایستاده است. همان زمان هم فتح الله زاده از ما گلایه داشت که چرا نام باشگاه استقلال را زودتر از بقیه اعلام کرده ایم که من هم گفتم که ما از باشگاه های بزرگتر شروع کرده ایم بنابراین تمام ۴۸ باشگاه را ۴۰ روز پیش اعلام کرده بودیم.

  وی در مورد صحبت های هوشنگ نصیرزاده مبنی بر اینکه کمیته انضباطی بی طرفی خود را اثبات کند و تعلیق تنها ۲ باشگاه شبهه ایجاد می کند اظهار داشت: از اظهارنظر عجولانه نصیرزاده تعجب می کنم ایشان یا در این حوزه بی اطلاع هستند یا آنکه چشم خود را بر روی مسائل بسته اند زیرا ۴۰ روز پیش ما نام ۴۸ باشگاه بدهکار را اعلام کردیم و گفتیم فصل آینده آن ها تعلیق می شوند.

  استقلال باشگاه سپاهان پرسپولیس تلفن رسانه فصل آینده فوتبال کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال لیگ برتر نفت تهران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها