• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34093

  مدیر اجرایی باشگاه گهر دورود با پذیرش استعفای محمد مایلی‌کهن از انتخاب دستیار وی به عنوان سرمربی این تیم لرستانی خبر داد. براساس این تصمیم قرار است هدایت این تیم تا پایان فصل برعهده نادر فریادشیران باشد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، پس از آنکه محمد مایلی کهن به دلیل مشکلات پرتعداد از سرمربیگری تیم فوتبال گهر استعفا کرد برخی مسئولان این باشگاه از جمله محمدرضا خروطی مدیر این باشگاه تلاش کرد تا مایلی کهن را از این تصمیم منصرف کند اما این اتفاق رخ نداد تا با استعفای وی مخاللفت شود.

  محمدرضا خروطی مدیر اجرایی باشگاه در گفتگو با سایت گهر گفت: با توجه به تجارب ارزنده، اخلاق و منش پهلوانی و همچنین خصوصیات ویژه اخلاقی آقای مایلی کهن و همچنین لطف ایشان در خصوص قبول ریسک پذیرفتن سر مربیگری تیم گهر، دوست داشتیم در کنار ایشان باشیم ولی متاسفانه ایشان بر استعفای خود اصرار دارند و ما هم ضمن قدر دانی از زحمات ایشان با این موضوع موافقت کردیم.

  مدیر اجرایی گهر همچنین برای هدایت نادر فریاد شیران دوست و کمک مربی مایلی کهن را به سمت سرمربی منصوب کرد تا در ادامه فصل تیم گهر در اختیار وی باشد. گهر یکی از تیم های کانیدای سقوط به لیگ دسته اول است که فصل گذشته به لیگ برتر صعود کرد اما به دلیل بی توجهی مسئولان استان لرستان در آستانه بازگشت به لیگ دسته اول قرار دارد.

  اخلاق فوتبال لیگ برتر محمد مایلی کهن مشکلات تیم باشگاه پذیرفته گهر استعفای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها