به گزارش پارس به نقل از  مهر، زلاتکو کرانچار عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل الاهلی عربستان در چارچوب رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با اشاره به شرایط این بازی اظهار داشت: علی رغم اینکه ما در بازی قبل خود در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه خوبی کسب نکردیم، برای کسب امتیاز در این بازی به میدان خواهیم رفت.

وی با اشاره به کوتاهی فرصت استراحت بازیکنانش بعد از دیدار با استقلال در جام حذفی ادامه داد: ما بعد از بازی استقلال زمان کوتاهی برای تمرین داشتیم اما امیدوارم بازی خوبی را در دیدار فردا به نمایش بگذرایم؛ طبیعتا اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم، خود به خود انگیزه بازیکنان را بالا می برد اما ما زمان بسیار کوتاهی برای آماده سازی بازیکنان مقابل الاهلی در اختیار داشتیم ولی با این حال بازیکنان از آمادگی بدنی خوبی برخوردار هستند و امیدوارم با انگیزه بالایی که دارند، در دیدار فردا نتیجه مطلوبی کسب کنند.

سرمربی سپاهان در مورد الاهلی گفت: الاهلی بهترین خط دفاعی فوتبال عربستان را در اختیار دارد اما ما بازیکنان خلاقی در خط حمله و خط میانی در اختیار داریم که سعی می کنیم با خلاقیت این بازیکنان از دفاع این تیم عبور کنیم و به گل برسیم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش برای بازی فردا گفت: تا کنون مشکل خاصی در مورد مصدوم و محروم ها به من گزارش نشده و منتظر تمرین امروز هستم تا در این مورد حرف بزنم بنابراین پس از پایان تمرین امروز می توانم در این مورد اظهار نظر کرده و ترکیب را مشخص کنم.

کرانچار در مورد عملکرد خلعتبری در دیدار با استقلال تصریح کرد: خلعتبری بازی خوبی مقابل استقلال انجام داد و این بازی خوب را مدیون کادر پزشکی سپاهان هستیم که او را برای استقلال آماده کردند.

وی در مورد برنامه های تاکتیکی اش برای بازی فردا بیان داشت: ما برای برگشت از حالت حمله به دفاع بسیار هماهنگ هستیم و بازیکنان ما بسیار خوب عمل می کنند و با استفاده از خلاقیت امید ابراهیمی که حلقه اتصال خط حمله و خط دفاع است، برنامه های تاکتیکی خود را اجرا می کنیم و در کنار او جهان عالیان جوان را داریم و حسین پاپی نیز از جمله بازیکنانی هستند که می توانند مهاجمان ما را تغذیه کنند بنابراین بعید می دانم مقابل خلاقیت خط دفاعی ما تیمی دوام بیاورد.

دیدار تیم های فوتبال سپاهان ایران و الاهلی عربستان در چارچوب رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰: ۳۰ سه شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.