به گزارش پارس به نقل از گل طبق گزارش منتشره در روزنامه های ساندی اکسپرس و دیلی اکسپرس انگلیس و بازتاب آن در روزنامه ال موندو دپورتیوو، رافا بنیتس، سرمربی موقت چلسی به دوستان نزدیکش گفته که آینده ای در این باشگاه ندارد و در پایان فصل از چلسی جدا می شود؛ چرا که ژوزه مورینیو در حال انجام فاز نهایی مذاکراتش با باشگاه چلسی است و درنظر دارد تا به استمفورد بریج بازگردد. این در حالی است که ژوزه مورینیو در سال ۲۰۰۷ و بعد از کسب دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر باچلسی از نیمکت مربیگری این تیم برکنار شد ولی حالا روابط او با رومن آبراموویچ دوباره خوب شده است. آبراموویچ، مالک چلسی بر این باور است که مورینیو کار تمام نشده ای در چلسی دارد و آماده است تا با آغوش باز پذیرای او باشد و یک چک سفید را هم برای این بازگشت مقابل او قرار داده.

از سوی دیگربه نظر می رسد که روزهای حضور مورینیو در رئال مادرید به سر آمده و او درنظر دارد که تا پایان فصل در رئال مانده و بعد این تیم راترک کند و ایده آل ترین حالت ممکن برای او برای این جدایی، قهرمانی با رئال در لیگ قهرمانان اروپاست.

البته گویا مورینیو در نظر دارد تا در مسیر بازگشت به لندن نهایت تلاش خود را برای متقاعد کردن کریستیانو رونالدو برای پیوستن به چلسی را نیز به کار بگیرد. مورینیو می داند که کریس ۲۸ ساله از حضور در رئال مادرید راضی نیست و پیشنهاد ۶۰ میلیون پوندی چلسی برای جذب کریس را به ستاره پرتغالی توصیه خواهد کرد.