به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، دیدیه دروگبا خود را برای رویارویی با مادرید در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آماده می کند. این می تواند از بسیاری لحاظ یک مسابقه احساسی برای مهاجم گالاتاسرای باشد. علاوه بر تمام اتفاقاتی که در مسابقه خواهد افتاد، دروگبا بار دیگر با مورینیو، مربی سابق خود دیدار می کند.

وی در این باره اظهار داشت: مقابل پدرم به میدان می روم. بازی در برنابئو برای من بسیار خاص خواهد بود. اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان در این ورزشگاه انجام دادم. اولین گلم را زدم. هرچند که در آن بازی (با مارسی در مرحله گروهی رقابت های فصل ۰۴-۲۰۰۳) ۴ بر ۲ شکست خوردیم. هرگز آن روز را فراموش نمی کنم. روز بسیار مهمی در دوران فوتبال من بود.

مهاجم گالاتاسرای خاطرنشان کرد: خاطرات فراوانی با مورینیو دارم. گاهی در چلسی ۲ گل می زدم و گاهی هم گل نمی زدم. او به من می گفت: نگران نباش؛ گاهی بدون گل زدن هم می توانی بهترین بازیکن مسابقه شوی.

وی افزود: او همیشه می درخشد و به چشم می آید. مورینیو تلاش می کند از هر بازیکنی بهترین عملکردش را بگیرد. فاتح تریم از این لحاظ مثل مورینیو است. او رابطه نزدیکی با بازیکنان دارد.