به گزارش پارس به نقل از سایت گل- امیرحسین صادقی اگرچه در بازی مقابل سپاهان نمایش کم اشتباهی داشت اما در ضربات پنالتی، نتوانست دروازه شهاب گردان را باز کند و اولین بازیکنی بود که در این ماراتن فوتبالی، ضربه پنالتی خود را از دست داد. صادقی درباره این بازی حرف هایی دارد: متاسفانه بازی را در شرایطی باختیم که خیلی خوب بودیم. این برد مبارک سپاهانی ها باشد، البته ضعف هم داشتیم اما مهم تر از این ها، این نکته است که علت یابی کنیم چرا ده نفره شدیم و چرا درحالی که آن ها یک یار کمتر داشتند، گل خوردیم و عقب افتادیم. بهرحال این بازی تمام شد ولی انشاالله در لیگ جبران خواهیم کرد و با قهرمانی در لیگ، هواداران را شاد می کنیم.

مدافع باتجربه استقلال ادامه می دهد: من شخصاً از بازی خودم راضی نیستم چون از یک تیم ده نفره گل خوردیم و این نشان می دهد کار دفاعی تیمی در مجموع ایراد داشته است.

از صادقی درباره پنالتی هدر رفته اش سوال می کنیم. او می گوید: نمی دانم چه بگویم. خیلی استرس داشتم ولی در خودم می دیدم که آن توپ را گل کنم و کمبود اعتماد به نفس در من نبود اما قسمت نبود که این پنالتی گل شود.

صادقی در پاسخ به این سوال که آیا منطقی بود رحمتی پنالتی بزند، می گوید: بالاخره این تصمیم مهدی بود که ضربه را بزند و لابد در خودش دیده بود که این توپ را گل می کند. خود من هم پنالتی ام گل نشد و شاید اگر بازیکن دیگری جای من ضربه را می زد، ما صعود کرده بودیم. بهرحال این حرف ها را باید فراموش کنیم، چون بازی را باختیم و از حالا باید به مسابقه با الهلال و بازی مهم مان در لیگ برتر فکر کنیم.

امیرحسین درباره اخراج خسرو حیدری اینطور توضیح می دهد: باید از داوران حمایت کرد و آن ها هم ممکن است اشتباه کنند اما من به شخصه آن صحنه را ندیدم و در آن لحظه حواسم جای دیگری بود. تازه دارم فیلم بازی را می بینم تا متوجه بشوم چه اتفاقی افتاد اما برای تیمی در حد ما عجیب است که در یک مدت کوتاه، ۳ بازی را ۱۰ نفره تمام کرده ایم و با این وضعیت، فشار زیادی روی تیم می آید و این کمبود نفر، کار ما را برای ادامه بازی ها سخت می کند چرا که خستگی، فشار مفرطی به بقیه وارد می کند. بازیکنان ما باید کمی حرفه ای تر رفتار کنند و نسبت به تیم مسئول تر باشند. ما حتی کارت زردهایمان جای سوال داشت و نباید در بیست دقیقه اول، دو کارت می گرفتیم.

صادقی درباره ادامه مشکلات مالی در استقلال هم می گوید: من اعضای هیات مدیره را به چشم خودم ندیدم اما شنیده ام مصاحبه هایشان را کرده اند و رفته اند. اینکه می گویند ما ۶۰ درصد قراردادهایمان را گرفته ایم، حرف جالبی است. من که ۲۰ درصد قراردادم را گرفته ام. البته می دانم آقای فتح الله زاده چطور حساب کرده اند که به این رقم رسیده اند. ایشان بدهی های سال قبل بچه ها را منظور نکرده اند و فقط پرداختی امسال را مدنظر قرار می دهند که این مدیریت فوتبال ایران، دیگر جا افتاده است. بهرحال ایشان تنهاست و به تنهایی بار تیم ما را به دوش می کشد.