• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34011

  کاپیتان کنونی باشگاه رئال مادرید دلیل پیشرفت دروازه بان های این تیم را اعلام کرد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، رئال مادرید که در آخرین دیدار انجام شده خود در لالیگا به تساوی یک بر یک برابر رئال ساراگوسا تن داد، اکنون با ۱۳ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا همچنان رده دوم جدول رده بندی را در اختیار دارد.

  راموس در مورد ۲ امتیاز از دست رفته در این دیدار گفت: وقتی در یک دیدار به پیروزی نمی رسید، بدون شک خوشحال نیستید. شانس های زیادی روی دروازه آنها ایجاد کردیم ولی هیچ کدام از آنها گل نشدند. پیروزی در این دیدار می توانست از نظر روحی کمک بسیار بزرگی برای ما پیش از دیدار لیگ قهرمانان اروپا برابر گالاتاسرای باشد.

  راموس همچنین به اظهار نظر در مورد وضعیت دروازه بانان رئال پرداخت. با بهبود آسیب دیدگی ایکر کاسیاس و نمایش فوق العاده دیگو لوپز در چارچوب دروازه رئال، انتخاب مرد شماره یک این تیم به کاری سخت بدل شده است.

  « رقابت سالم برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت رئال مادرید همواره بسیار عالی بوده است. هم ایکر و هم دیگو دروازه بان های فوق العاده ای هستند. رقابت بین آنها برای حضور در ترکیب ثابت بدون شک موجب پیشرفت هر ۲ آنها خواهد شد. این خیلی خوب است که آسیب دیدگی ایکر به شکل کامل برطرف شده و دیگو هم در نبود او خیلی عالی از دروازه محافظت کرده است. »

  آسیب دیدگی بارسلونا جدول دروازه بان رئال مادرید رقابت لالیگا لیگ قهرمانان اروپا پیشرفت رئال

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها