• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33949

  چلسی بسیار تمایل دارد یکی از این دو نفر را جانشین رافا بنیتس سازد.

  به گزارش پارس به نقل از سایت گل – رومن آبراموویچ هفته آینده به زمین تمرین چلسی خواهد رفت. مالک چلسی قرار است با افراد کلیدی باشگاه صحبت کند تا لیست مربیان مورد نظر چلسی تکمیل شود. دیوید مویس و ژوزه مورینیو در صدر این لیست قرار دارند و مانوئل پیگرینی، مربی مالاگا هم در رده های بعدی است.

  هیئت مدیره چلسی بر سر این لیست با هم بحث خواهند کرد. بروس باک، رییس هیئت مدیره و ران گورلای، مدیر اجرایی چلسی نفرات اصلی در یافتن مربی جدید هستند اما حرف آخر را آبراموویچ خواهد زد.

  مویس ۱۱ سال را در اورتون گذرانده و گزینه ای جدی برای چلسی است. او بر سر تمدید قراردادش با اورتون مذاکره ای نکرده و گفته این کار را در پایان فصل انجام می دهد.

  بازگشت مورینیو هم مورد پسند هواداران خواهد بود. رابطه او و مورینیو خوب است اما معلوم نیست آنها بتوانند باز هم با هم کار کنند چون مورینیو انتظار دارد که کنترل کامل تیم را در دست بگیرد.

  پیگرینی هم در ویارئال عالی بود و این تیم را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رساند. او مدتی را در رئال گذراند و سپس به مالاگا رفت. موفقیت های او در مالاگا عالی بوده، به ویژه این که مشکلات شدید مالی باشگاه باعث شد آنها سانتی کاسورلا را به آرسنال بفروشند.

  چلسی زمین لیگ قهرمانان مشکلات نیمه نهایی هیئت مدیره صدر لیست مورینیو مویس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها