• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33926

  همه ما باید بپذیریم که قلعه نویی بهتر از هر کسی صلاح تیم را می داند و تصمیماتش به نفع تیم است. بهتر است مردم به این تصمیم ها احترام بگذارند

  به گزارش پارس به نقل از سایت گل- ستار همدانی بازی دیروز استقلال مقابل سپاهان را از جایگاه ویژه تماشا کرد و ۱۲۰ دقیقه حرص خورد. گفت و گوی سایت گل با ستار همدانی از آن جهت اهمیت دارد که می تواند رگه های تفکر قلعه نویی را در آن پیدا کنید. به خصوص که این بار پای فرهاد مجیدی هم وسط است. بازیکنی که دیروز انتظارات را برآورده نکرد.

  * بد جایی به سپاهان باختید.

  - بازی خوبی بود و ما می توانستیم برنده اش باشیم اما بعضی مشکلات فنی اجازه نداد ما پیروز بیرون بیاییم. مسائلی را که به بچه ها گفته بودیم آنظور که باید انجام ندادند و نتیجه اش این شد که ما در تهران در پنالتی ها که ۵۰-۵۰ است بازی را واگذار کنیم. البته به بعضی ها گفتیم پنالتی بزنند که قبول نکردند که این هم یکی از دلایل شکست ما بود.

  چرا روی نیمکت نبودی؟

  به دلیل محدودیت نفرات و صلاحدید آقای قلعه نویی بالا نشستم.

  اخراج خسرو چه لطمه ای به شما زد؟

  من روی اخطار دومش شک داشتم. فکر می کنم کمی سختگیرانه بود اما باز هم می گویم بی تجربگی کردیم. ما یک ماه حساس را پیش رو داریم و در حال حاضر که با شما صحبت می کنم، یکی از جام ها پریده ولی ما باید دو جام باقی مانده را با قدرت ادامه دهیم و اگر تمرکز نداشته باشیم، در این دو جام هم اتفاقات بدی می افتد. بهتر است که همه تمرکزشان را در این یک ماه جمع کنند تا با تجربه ای که دارند، بتوانیم قهرمانی لیگ را به مردم هدیه دهیم.

  آرش برهانی چرا تعویض شد؟

  او در آخر نیمه اول خطایی انجام داد که امیر قلعه نویی مطمئن بود با توجه به اینکه در جو خاصی قرار گرفته، ممکن است اخراج شود. از این موضوع ترسیدیم و با توجه به اینکه فغانی دست به کارتش خیلی خوب است، او را تعویض کردیم.

  بعد از گلی که خوردید، مردم فرهاد مجیدی را تشویق کردند. نظرتان در این باره چیست؟

  بهرحال فرهاد بازیکن بزرگ و محبوبی است و ما هم از قضیه مطلع هستیم. اما فرهاد و مردم باید این را قبول کنند که او یک بازیکن ۹۰ دقیقه ای نیست و بهترین شکل بازی گرفتن از او، همین کاری است که آقای قلعه نویی انجام می دهد. در بازی دیروز هم همه دیدند، فرهاد در ۸۰ دقیقه ای که در زمین بود، کیفیت لازم را نداشت. همه ما باید بپذیریم که قلعه نویی بهتر از هر کسی صلاح تیم را می داند و تصمیماتش به نفع تیم است. بهتر است مردم به این تصمیم ها احترام بگذارند. در بازی دیروز هم اگر فشارهای حاشیه ای نبود، شاید تصمیم دیگری گرفته می شد که به نفع استقلالی بود.

  چرا فرهاد مجیدی پنالتی نزد؟

  آقای قلعه نویی از مجیدی درخواست کرد که پنالتی بزند اما فرهاد قبول نکرد و گفت کمرش درد می کند. در حالی که او چارچوب شناس خوبی است و شاید اگر پنالتی می زد، نتیجه دیگری رقم می خورد.

  استقلال امیر قلعه نویی بازی زمین فرهاد مجیدی قلعه نویی مشکلات ستار پنالتی همدانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها