• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33915

  دونده پیشکسوت ایرانی پیام صلح و دوستی ایران را به کشور دانمارک رساند.

  به گزرش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، حسین فاضلی، دونده پیشکسوت ایران با حضور در کشور دانمارک پیام صلح دوستی و فرهنگ غنی ایرانیان را از طرف معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و مدیرعامل کانون اتومبیل رانی و جهانگردی ایران را به مسئولان جهانگردی کشور دانمارک رساند و با برگزاری مراسمی که معاون جهانگردی دانمارک و جمعی از مسئولان این کشور در آن حضور داشتند هدایایی را به صورت یادبود از طرف میراث فرهنگی ایران به آنها اهدا کرد.

  در این مراسم معاون جهانگردی دانمارک نیز آغاز سال جدید را به ملت ایران تبریک گفت.

  فاضلی روز جمعه دانمارک را به مقصد مادرید ترک کرد تا روز یکشنبه در مسابقه دو ۲۱ کیلومتر که با حضور ۱۶ هزار دونده برگزار می شود، شرکت کند.

  دونده پیشکسوت ایرانی که در تور اروپایی دوهای نیمه استقامت و استقامت حضور دارد، در آخرین مسابقه خود در شهر هامبورگ در رقابت های ۱۰ کیلومتر صحرانوردی شرکت کرد که در پایان توانست با زمان ۳۸ دقیقه و ۱۰ ثانیه در مکان دوم قرار گیرد. در این رقابت که بیش از چهار هزار دونده حضور داشتند، نماینده ای از کشور لهستان در رده سنی بالای ۵۰ سال به عنوان قهرمانی رسید.

  فاضلی دو هفته پیش نیز در رقابت های استکهلم سوئد به عنوان نایب قهرمانی در همین ماده دست یافته بود.

  ایران دانشجویان ایران رقابت عنوان قهرمانی لهستان معاون معاون رئیس جمهور ملت ایران میراث فرهنگی میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها