• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33896

  فرهاد مجیدی استقلال را در بازی با الهلال عربستان همراهی نخواهد کرد.

  به گزارش پارس دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، از مصدومیت فرهاد مجیدی از ناحیه کمر خبر داد و اعلام کرد که وی برای درمان در ایران می ماند.

  نوروزی در این رابطه گفت: فرهاد مجیدی به دلیل مصدومیتی که از ناحیه کمر در بازی دیروز برابر سپاهان پیدا کرد به عربستان نمی رود و برای درمان باید در ایران بماند.

  وی تاکید کرد: مصدومیت مجیدی در حدی است که نیاز به استراحت و چند دوره فیزیوتراپی دارد و پس از گرفتن عکس و MRI می توان گفت که او فقط در این بازی نمی تواند حضور داشته باشد یا اینکه امکان بازی او در مسابقات آینده نیز وجود ندارد.

  معاون پزشکی استقلال درباره وضعیت سایر بازیکنان این تیم اظهار کرد: به جز فرهاد مجیدی سایر بازیکنان به ویژه بازیکنان ملی پوش به دلیل بازی های فرسایشی لیگ، تیم ملی و به دلیل نداشتن استراحت کافی احساس خستگی می کنند و این برای بازیکنان تیم استقلال مشکل ساز شده است.

  نوروزی همچنین در خصوص خسرو حیدری به ایسنا گفت: باید بگویم که قلعه نویی در جهت کاهش خستگی حیدری در بازی حساسی که تیم استقلال مقابل نفت داشت بین دو نیمه وی را از زمین بیرون کشید تا استراحت کند، در حقیقت قلعه نویی مربی ای نیست که بخواهد بازیکنی را با زور آمپول به زمین بفرستد. بازیکنی که در آخر فصل بازی های لیگ خسته است و کاملا ذخیره انرژی خود را از دست داده چه طور می تواند عملکرد موفقی در بازی بعدی داشته باشد، وقتی بازیکنان خارجی ۷۲ساعت قبل از بازی خود را به تیم ملی می رسانند چرا باید بازیکنان ما بدون انجام ریکاوری و همزمان با خستگی بازیهای لیگ راهی مسابقات برای کویت شوند.

  معاون پزشکی باشگاه استقلال در پایان درباره بازی خلعتبری برابر استقلال گفت: من در مورد مصدومیت خلعتبری مشکوک هستم.

  استقلال ایران بازی بازی های لیگ تیم ملی دانشجویان ایران درمان عربستان فرهاد مجیدی معاون

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها