• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33890

  یوسف کرمی پیشنهاد سرمربی تیم ملی تکواندو برای شرکت در بازیهای کشورهای اسلامی را رد کرد.

  به گزارش پارس مرتضی کریمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: در جلسه ای که با حضور ذوالقدری دبیر فدراسیون، هادی ساعی مدیر فنی تیم های ملی، رحیمی ناظر کمیته ملی المپیک در تکواندو، بنده و خلیفه سرمربی تیم ملی اعزامی به کشورهای اسلامی برگزار شد، در مورد مسائل مهم تیم ملی صحبت کردیم. در همان جلسه به یوسف کرمی پیشنهاد کردم به حضور در بازیهای کشورهای اسلامی و تمرین با تیم اعزامی بیشتر فکر کند که او این پیشنهاد را نپذیرفت و قرار شد در اردوهای آماده سازی تیم ملی برای رقابتهای جهانی حضور داشته باشد.

  وی افزود: در مورد انتخاب یوسف کرمی یا مهدی خدابخش در وزن هفتم و علیرضا نصر آزادنی و مسعود حجی زواره در وزن پنجم برای مسابقات جهانی تورنمنت اسپانیا آخرین مرحله انتخابی است و هر کسی که در آن رقابتها بهتر ظاهر شود، انتخاب می شود.

  سرمربی تیم ملی تکواندو با تاکید بر اینکه فردا (دوشنبه) اردوهای آماده سازی تیم های ملی برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان و بازیهای کشورهای اسلامی از یکدیگر جدا خواهد شد، گفت: با جداسازی این تیم ها در هر وزن دو نفر برای مسابقات جهانی باقی خواهند ماند و بقیه به اردوهای کشورهای اسلامی می روند. فردا این نفرات را معرفی خواهیم کرد.

  اسپانیا المپیک تکواندو تیم ملی تیم های ملی جهان دانشجویان ایران سرمربی تیم ملی کشورهای اسلامی وزن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها